אתלטיקו עלתה על חשבון מילאן, ריאל סיימה ראשונהמכבי עירוני רמת גן חזרה מפיגור ל-75:76 על נתניהצמדים למסי ואמבאפה בניצחון פ.ס.ז', לייפציג באירופיתלאומית: בני יהודה ונס ציונה ניצחו, שאר המוליכות מעדוהסתבכה: הפועל חולון הפסידה 86:79 לדרושפאקה בחוץהחוק לביטול המס לזוכים עבר בקריאה ראשונה בכנסתבמשטרה שוקלים לפתוח בחקירה פלילית נגד בני סכניןשחקן ההתקפה שחולם לפרוץ: הכירו את איתי בן שמואלקרע קטן לאזולאי, צפוי לשוב לאימונים בעוד כשבועייםאנשי בית''ר ירושלים ביקשו סיוע כלכלי ממנהלת הליגות
שחקני מכבי נתניה חוגגים (ישי נאמן)

מכבי נתניה והפועל ירושלים יועמדו לדין משמעתי

ראשון | | 16:44    מאת מערכת ישראל ספורט

תובע ההתאחדות לכדורגל עו''ד רשף הודיע שהיהלומים יועמדו לדין בגין התפרצות לשדה המשחק ופגיעה על ידי אוהדים, האדומים מהבירה בגין התנהגות בלתי הולמת של קהל האוהדים. הדיונים יתקיימו ברביעי

המחזור השישי בליגת העל עדיין בעיצומו ובינתיים, תובע ההתאחדות לכדורגל, עו"ד ניר רשף, החליט היום (ראשון) להעמיד את מכבי נתניה לדין משמעתי בגין התפרצות לשדה המשחק ופגיעה ע"י אוהדים, ואת הפועל ירושלים בגין התנהגות בלתי הולמת של קהל אוהדים. שני הדיונים יתקיימו ביום רביעי הקרוב בשעה 17:00.

לגבי משחקה של מכבי נתניה נגד מכבי תל אביב ציין שופט המשחק כי במהלך המשחק עמדת הצילום ביציע המזרחי, בו ישבו אוהדי האורחת מתל אביב, הייתה מוקפת אוהדים והקשתה על תפקוד הצלם. התובע ציין כי נשלחו מאבטחים כדי לפנות את המקום אך ללא הצלחה. העניין סודר רק בדקה ה-20. בדו"ח השיפוט צויין גם כי בדקה ה-38, לאחר הבקעת השער השני של מכבי תל אביב, אוהד של מכבי נתניה שישב מעל היציע שהוקצה לצוות הטכני של האורחת, ירק על אנשי הצוות שישבו במקום. האוהד הורחק ותוגברה האבטחה במקום.

עוד נכתב כי בדקה ה-63, לאחר הבקעת השער השלישי של מכבי נתניה, פרצו שני אוהדי הקבוצה המארחת וחיבקו את המאמן בני לם. השניים הורחקו באופן מיידי על ידי אנשי האבטחה. בדו"ח צויין גם כי בדקה ה-53 בשל הפסקת חשמל הופסק השידור למשך שתי דקות ובעקבות כך גם ה-VAR לא עבד (לטענת הטכנאי הוא נזקק ל-3-4 דקות כדי לבצע אתחול). יש לציין כי גם אם ה-VAR היה עובד לא ניתן היה להסתייע בו שכן האירוע (פסילת השער) לא צולם. בנוגע למשחקה של הפועל ירושלים נגד מכבי חיפה, נכתב כי שריקת הפתיחה התעכבה בדקה, מכיוון ואהדי קבוצת הבית זרקו קונפטי לשדה המשחק. השחקנים התבקשו לפנות את הקונפטי אל מחוץ לקווי המגרש והמשחק נפתח.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות