מכבי נתניה המריאה למחנה האימון השנתי בהונגריהגם הוא שם: רפאל נדאל העפיל לרבע הגמר בווימבלדוןדיווח באנגליה: כדורגלן מהפרמייר ליג נעצר בחשד לאונסשוב בבירה: אור זהבי חתם רשמית לעונה בבית''ר י-םחוזר לארץ: סינטאיהו סלליך חתם לשנתיים בהפועל ת''אתומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרוממשיכה בבניית הסגל: ג'רל מרטין מצטרף למכבי ת''אפורסם דו''ח האלימות: שירי שואה, התפרעות והומופוביהרכש חדש להפועל ב''ש: דייויד אפיאני חתם לשנתייםליגיונר חדש: אז'ובל חתם בפרת' גלורי האוסטרלית
דניאלה פלג (צילום: יהונתן נויבירט)

דניאלה פלג במקום החמישי באליפות אירופה בגלישה

שישי | | 19:07    מאת מערכת ישראל ספורט

הגולשת הישראלית הצעירה זינקה היום שמונה מקומות במעלה הטבלה. שחר טיבי שומרת על המקום השישי בדירוג. מחר יום השיוטים האחרון שיקבע מי מהגולשות תגיע לשיוטי המדליות. וגם: האליפות עד גיל 21

אליפות אירופה בגלישת רוח מספקת ימי התעלות של חברות הנבחרת של שחר צוברי. אם אתמול ניצחה שחר טיבי את שיוט המרתון ועלתה למקום השישי, היום (שישי) היה זה תורה של דניאלה פלג הצעירה (18), ממועדון שדות ים. פלג יצאה היום למים כאשר היא במקום 13, בידיעה שהיא צריכה יום שיוטים טוב על מנת להגיע לטווח סביר מעשרת הגדולות. היום אכן היה טוב, עם ארבעה שיוטים בהם התברגה בעשרת הגדולות (4,7,3,5) וקפיצה של שמונה מקומות, עד למקום חמישי.

שחר טיבי שמרה היום על המקום השישי עם שיוטים במקומות 11,5,38,18 והיא ממשיכה להיאבק על מקום בשיוט המדליות. מתמודדת נוספת במיקום ריאלי לעשר הגדולות היא שרון קנטור, שנמצאת במקום 15 (25,38,12,13 היום).

בנשים התחרות צמודה במיוחד, כאשר שלוש המובילות במרחק גדול מהדבוקה השניה, אך הפרש הנקודות בין המקום הרביעי למקום 12 הוא 26 נקודות בסך הכל. ההפרש הקטן מנקז את כל הלחץ ליום השיוטים של מחר, האחרון לפני שיוט המדליות, שם יאבקו 16 גולשות לערך על עשרה מקומות.

בגברים יואב עומר עדיין בתמונת שיוטי המדליות, כאשר היום הוא ירד מקום אחד למקום 12, מרחק 4 נקודות בסך הכל מהמקום העשירי. תום ראובני ירד גם הוא שני מקומות וכעת הוא במקום 17.

בדגם ה IQ פויל מתאפס הניקוד של עשרת הגדולים בהגעה לשיוטי המדליות והתחרות נפתחת למעשה לחלוטין, כך שהחשיבות הגדולה היא הכניסה ליום התחרות האחרון, בו כל אחד מהמתחרים והמתחרות יכול להגיע למדליה.

נגישות