נשאר צהוב: מתן חוזז האריך את חוזהו במכבי תל אביבהושג סיכום: החלוץ אלן אוז'בולט יושאל להפועל ת''אהקפטן נשאר: אופק אביטל האריך את חוזהו בהפועל חיפהשהר ייצא לשיקום בלונדון, שביעות רצון מהסגל שנבנהמכבי נתניה המריאה למחנה האימון השנתי בהונגריהגם הוא שם: רפאל נדאל העפיל לרבע הגמר בווימבלדוןדיווח באנגליה: כדורגלן מהפרמייר ליג נעצר בחשד לאונסשוב בבירה: אור זהבי חתם רשמית לעונה בבית''ר י-םחוזר לארץ: סינטאיהו סלליך חתם לשנתיים בהפועל ת''אתומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרו
הנבחרת בברצלונה (באדיבות איגוד השחייה)

מקום שישי לאנסטסיה גורבנקו ובן שטרית בברצלונה

חמישי | | 20:55    מאת מערכת ישראל ספורט

השחייניות והשחיינים הישראלים העפילו ביום התחרויות השני לארבעה גמרים ולחמישה גמרי ב', כאשר את ההישגים הגבוהים ביותר רשמו אנסטסיה גורבנקו ואיתן בן שטרית, אשר סיימו שניהם במקום השישי

נבחרת ישראל סיימה הערב (חמישי) את השתתפותה בתחרות מסבב המארה נוסטרום בברצלונה. השחייניות והשחיינים הישראלים העפילו ביום התחרויות השני לארבעה גמרים ולחמישה גמרי ב', כאשר את ההישגים הגבוהים ביותר רשמו אנסטסיה גורבנקו ואיתן בן שטרית, אשר סיימו שניהם במקום השישי.

גורבנקו סיימה שישית ב-50 חזה עם זמן של 30.91 ש' בגמר (30.71 במוקדמות), מרחק 37 מאיות ממדליה שנייה בתחרות. בן שטרית קבע תוצאה של 2:01.87 דקות ב-200 מעורב אישי, רק שש מאיות משיאו האישי. עוד הערב, מיכאל לייטרובסקי סיים שביעי בגמר ה-50 גב עם 25.69 ש', כריס פיצ'וגין סיים שביעי גם הוא ב-100 חזה עם 1:01.00 ד'.

דוד גרצ'יק סיים במקום התשיעי ב-200 גב עם 2:02.02 דקות, יעקב טומרקין סיים במקום ה-11 באותו משחה, 24 מאיות אחריו. מירון חרותי סיים במקום ה-11 ב-50 פרפר עם 23.91 שניות ואביב ברזלי סיימה במקום ה-13 ב-100 גב עם 1:02.33 דקות. את צוות האימון של הנבחרת הובילו בתחרות יועץ העל של איגוד השחייה דייויד מארש, המומחה המדעי החדש של האיגוד ראסל מארק והמאמן אהוד סגל. 

דייויד מארש אמר בסיום: "זו הייתה תחרות ההכנה האחרונה שלנו לקראת אליפות העולם והיא הייתה חשובה עבורנו בעיקר כי את מרבית השחיינים שיתחרו כאן נפגוש גם בבודפשט. מכאן אנחנו ממשיכים למחנה אימונים כאן בספרד כדי להמשיך את ההכנות, והכיוון הוא חיובי ביותר. אני שמח מאוד שגם ראסל נמצא כאן איתנו ומסייע לנו בשיפורים ובדיוקים הטכניים, וכבר אפשר לראות פירות ראשונים לעבודה של הנבחרת עם התוכנה המיוחדת לניתוח טכני שהוא פיתח".

נגישות