רכש ראשון למחזיקת הגביע: רוברט קרטר חתם בהרצליהמכה קשה לבני סכנין: מוחמד אבו יונס עוזב את הקבוצהבמכבי חיפה בטוחים: ''ההפסד הזה יעשה לנו רק טוב''לחץ כבד על אברמוב לחזור בו ולרכוש את בית''ר י-םברק בכר הודה: ''בשער השני איבדתי 10 שנים מהחיים''גביע הטוטו: עירוני קריית שמונה ובני סכנין נפרדו ב-2:2למרות שנכנעה 2:0 ללימסול, מכבי חיפה בשלב הפלייאוףחוגג נגד המשטרה והעירייה: ''אברמוב המוצא האחרון''רכש נוסף: סים סנדר ונה חתם רשמית בהפועל ירושליםסרינה וויליאמס תפרוש אחרי אליפות ארה''ב הפתוחה
נשאר במועדון. יותם הלפרין (האתר הרשמי)

יותם הלפרין מונה ליועץ המקצועי של הפועל ירושלים

שלישי | | 16:58    מאת רועי ינקלוביץ

המאמן שהוחלף על ידי אלכסנדר דז'יקיץ' יישאר במועדון האדום תחת טייטל חדש. הגדרת התפקיד, על פי האדומים: ''יעסוק בהיבטים מקצועיים בלבד, יפקח על מחלקת הסקאוט ויקשר בין השחקנים, ההנהלה והצוות''

מאמן הפועל ירושלים בעונה החולפת יותם הלפרין מונה להיות היועץ המקצועי של המועדון. הלפרין, שהוחלף על ידי אלסכנדר דז'יקיץ', יתחיל את עונתו העשירית במועדון. 

מהמועדון נמסר: "יותם יעבוד בצמוד עם הצוות המקצועי בראשותו של המאמן אלכסנדר דז'יקיץ'. בשונה מתפקיד המנהל המקצועי, שכלל עיסוק בנושאים טכניים, היועץ המקצועי יעסוק בהיבטים מקצועיים בלבד, יפקח בין היתר על מחלקת הסקאוט ויהווה חוליה מקשרת חשובה בין השחקנים, הצוות המקצועי וההנהלה".

הבעלים איל חומסקי אמר: "אין מאושר ממני לבשר על הישארותו של יותם. יותם הוא הפועל. בשרה מבשרה של המערכת, והיה ברור לנו שהוא צריך להמשיך להיות חלק מהמשפחה, גם אם בהגדרת תפקיד שונה. אין לי ספק שהוא ימשיך לתרום מהידע והניסיון הגדול שלו".
 


בנושא אחר, הפועל ירושלים פתחה באופן רשמי את מכירת המנויים לעונת 2022/23. עבור מנויים קיימים, שמירת המקום הקבוע בפיס ארנה, תתבצע עד לתאריך 31 ביולי. המחיר המחדש המוזל יישמר עד יום ראשון, ה-17 ביולי, בשעה 12:00. לאחר תאריך זה, מחיר המנוי יתעדכן למחיר רגיל.

על אף עליית המחירים החדה בכל המגזרים במשק, במועדון החליטו שלא להעלות את המחירים למנויים העונתיים, ולמעשה מדובר ברמת מחיר זהה שלא השתנתה מאז 2017, אז זכתה הקבוצה באליפות השנייה.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות