במכבי חיפה בטוחים: ''ההפסד הזה יעשה לנו רק טוב''לחץ כבד על אברמוב לחזור בו ולרכוש את בית''ר י-םברק בכר הודה: ''בשער השני איבדתי 10 שנים מהחיים''גביע הטוטו: עירוני קריית שמונה ובני סכנין נפרדו ב-2:2למרות שנכנעה 2:0 ללימסול, מכבי חיפה בשלב הפלייאוףחוגג נגד המשטרה והעירייה: ''אברמוב המוצא האחרון''רכש נוסף: סים סנדר ונה חתם רשמית בהפועל ירושליםסרינה וויליאמס תפרוש אחרי אליפות ארה''ב הפתוחהרשמית: אדר אוואט ועלאא ג'אפר מצטרפים לבני יהודהדיווחים: ''סוכמה העברתו של ברנרדו סילבה לברצלונה''
אימון נבחרת ישראל (רועי ינקלוביץ)

זלמנסון: ''ההתרגשות גדולה, בטוח שהניצחונות יגיעו''

רביעי | | 08:22    מאת רועי ינקלוביץ

נבחרת ישראל ממשיכה בהכנות לקראת המפגשים מול פולין ואסטוניה במוקדמות המונדובאסקט. זלנסון: ''שיתוף הפעולה עם גינת בהפועל? בטוח שיעזור לנו המון''. לוי בטוח: ''יש לנו נבחרת טובה ומאוד מחוברת''

נבחרת ישראל קיימה אתמול (שלישי) אימון רשמי ראשון לקראת צמד המשחקים במסגרת מוקדמות אליפות העולם 2023, ב-30 ביוני נגד פולין בלובלין וב-3 ביולי נגד אסטוניה בהיכל קבוצת שלמה. למשחק מול האסטונים נותרו כמה מאות כרטיסים וההיכל צפוי להיות מלא. נבחרת ישראל יוצאת לחלון השלישי והאחרון של השלב הראשון במאזן 2-2 וזקוקה לניצחון אחד כדי להבטיח עלייה לשלב השני של מוקדמות אליפות העולם, שם תפגוש שלוש נבחרות מבין סלובניה, קרואטיה, פינלנד ושבדיה. המשחק הראשון בשלב הזה יהיה ב-25 באוגוסט בחוץ והשני ב-28 באוגוסט בארץ, חמישה ימים לפני פתיחת היורובאסקט בפראג.

עידן זלמנסון אמר לקראת צמד המשחקים: "תמיד כיף, בנבחרת אנחנו באמת חבר'ה מאוד מגובשים ומאוד אוהבים אחד את השני, וכל פעם שיש חלון, ובטח עכשיו כשיש חלון ולאחריו יש קמפיין, אז ההתרגשות באמת גדולה, ומצפים למשחקים". על כך שהייתה מנוחה מסוימת אחרי סיום העונה: "זה יתרון, אני חושב שאנשים כן קיבלו קצת חופש מנטאלי מהעונה וגם חופש גופני, אבל מצד שני צריך למצוא את הבאלאנס כדי לא לאבד כושר ולהגיע מוכן לחלון הזה כי אין הרבה זמן, אבל אני חושב שהימים שקיבלנו מסוף העונה כן עשו טוב".

עוד אמר זלמנסון: "זה מאוד דינמי הדבר הזה, יש פה שחקנים שסיימו את העונה לפני חודש ויש פה שחקנים שרק לפני יומיים סיימו את העונה. זה שונה ובאמת אנחנו רוצים ליישר קו ולהגיע כולם בכושר אחיד וטוב לחלון הזה שהוא מאוד חשוב בשבילנו". על כך שתומר גינת הפך לחברו לקבוצה גם בהפועל תל אביב: "אנחנו יודעים עליו כבר שנים במסגרת הנבחרת, לשמחתי עכשיו אנחנו באותו צד, אני מאוד אוהב אותו, כיף לשחק איתו ואני בטוח שהוא יעזור לנו המון". על המפתחות למשחקים הקרובים: "בסופו של דבר אנחנו מתרגלים כבר לגיא, מבינים מה הוא רוצה מאיתנו וזה כן עוזר לנו ממשחק למשחק, אז בעיקר להגיע נורא אגרסיביים, לשחק כדורסל טוב, להמשיך ליהנות ואני בטוח שהניצחונות יגיעו".

נמרוד לוי הוסיף על כך שמספר שחקנים בנבחרת והוא ביניהם, עדיין לא סגורים על העתיד שלהם: "גיא דיבר איתנו על זה אתמול, זה מאוד חשוב וזה חלק מהמקצוע שלנו, להגיע לפה ולשים את המטרות של הנבחרת מעל הכל. זה באמת מעל הכל. את המטרות האישיות כל אחד יודע לשים בצד ולהתמקד בפה, במה שקורה עכשיו". על התחושות: "מאוד שמח להיות פה קודם כל, זה כיף גדול וכבוד, אעשה את כל מה שיצטרכו. אני שמח רק להיות פה ואני אתן הכל בשביל הנבחרת, זה כבוד בשבילי".

על כך שכמה שחקנים מגיעים לנבחרת אחרי ששיחקו בליגות אחרות: "זה כיף, אבל אני חושב שאנחנו כבר די מחוברים כנבחרת כשרצים כמה שנים ביחד, וכולם באים פה למטרה אחת, באווירה טובה וחברים. אנחנו יודעים לעשות את זה, להפריד את המקום שכל אחד בא ממנו ולעשות הכל כדי לנצח עם הנבחרת. אני חושב שיש לנו נבחרת טובה, לא רק בעמדות הפנים, יש לנו הרבה שחקנים טובים, זו ברכה וזה משהו שאנחנו רוצים".

נגישות