מכה קשה לבני סכנין: מוחמד אבו יונס עוזב את הקבוצהבמכבי חיפה בטוחים: ''ההפסד הזה יעשה לנו רק טוב''לחץ כבד על אברמוב לחזור בו ולרכוש את בית''ר י-םברק בכר הודה: ''בשער השני איבדתי 10 שנים מהחיים''גביע הטוטו: עירוני קריית שמונה ובני סכנין נפרדו ב-2:2למרות שנכנעה 2:0 ללימסול, מכבי חיפה בשלב הפלייאוףחוגג נגד המשטרה והעירייה: ''אברמוב המוצא האחרון''רכש נוסף: סים סנדר ונה חתם רשמית בהפועל ירושליםסרינה וויליאמס תפרוש אחרי אליפות ארה''ב הפתוחהרשמית: אדר אוואט ועלאא ג'אפר מצטרפים לבני יהודה
היכל טוטו חולון (אתר FIBA)

יציע ע''ש ישראל אלימלך ייחנך באולמה של הפועל חולון

חמישי | | 16:11    מאת מערכת ישראל ספורט

הסגולים יערכו מחווה מרגשת לכבוד אחד מגדולי שחקני המועדון בכל הזמנים, כשיקראו ליציע B בהיכל הטוטו של שמו. רכז העבר, שמתגורר בלאס וגאס ונמצא בביקור מולדת, ישתתף בטקס החנוכה בתחילת השבוע

מחווה מרגשת: אלופת המדינה הפועל חולון הודיעה היום (חמישי) שתקיים ביום ראשון טקס מיוחד שבו ייקרא יציע B בהיכל טוטו על שמו של ישראל אלימלך, סמל סגול ומגדולי השחקנים של המועדון בכל הזמנים. אלימלך, שחגג אתמול את יום הולדתו ה-62, נמצא כעת בביקור מולדת עם ילדיו ונכדיו. 

אלימלך גדל במחלקת הנוער הסגולה ושיחק במדי הקבוצה הבוגרת בשתי קדנציות שונות (1978-1992, 1995-1997) וכן שיחק במכבי תל אביב, הפועל גבעתיים, הפועל אילת ומכבי אשדוד, שבמדיה גם פרש ב-2001. הוא מדורג עד היום במקום השלישי בין קלעי חולון בכל הזמנים (מתחת לעופר אשד ולרמי צייג-ברק), עם 3,453 נקודות.

בהיכל טוטו חולון כבר יש יציעים על שם שתי אגדות עבר - יציע עופר אשד ומולו את יציע מיכה שמבן, שבאמצעותם הנציחה הפועל חולון את עופר אשד ומיכה שמבן המנוחים - האחד מלך הסלים שלה, והאחר מאמנה השורשי והראשון. כעת יציע B, שבו יושב הגוש המעודד מאחורי הסל, ייקרא על שמו על אלימלך.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות