עושים היסטוריה: שגריר בחריין קיים ביקור במכון וינגייטליגיונר חדש: אילון אלמוג הושאל להארטברג האוסטריתגולדהאר יגיע לישראל, דסה סיכם עקרונית במכבי ת''אקלינגר: ''צריך לאטום אוזניים מביקורת חיצונית ורעשים''אבוקסיס: ''צריכים עוד 2-3 זרים ואז נדבר על מטרות''המשחק של מכבי חיפה מול בני סכנין צפוי להידחותארז כלפון: ''אלחם בנחישות בכל התופעות השליליות''אליניב ברדה: ''אנחנו חייבים להגיע מוכנים ומפוקסים''לוסיאן פאברה: ''מכבי ת''א מצוינת, יש לה שחקנים טובים''חזיזה חגג: ''דרבנו אחד את השני והאמנו שאנחנו יכולים''
משה חוגג ''בין סורגים'' (רשתות חבריות, שימוש לפי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים)

אוהדי בית''ר י-ם ''מכינים'' את משה חוגג לקראת הכלא

שישי | | 18:40    מאת מערכת ישראל ספורט

אוהדי הקבוצה מהבירה ממשיכים את המחאה נגד הבעלים וכמה מהם התארגנו ושלחו לו מדי אסיר, עוגיות ו-וזלין. בינתיים, במועדון קיימת דאגה גדולה לאור העובדה שהדד-ליין של הבקרה התקציבית הולך ומתקרב

אוהדי בית"ר ירושלים ממשיכים במחאה נגד הבעלים משה חוגג ובמקביל להפגנה אתמול (חמישי) מול ביתה של יו"ר הבקרה סיגלית סייג, אוהדים של הקבוצה בחרו להטריל את חוגג. מי שהזדהו רק כ"אוהדי בית"ר ירושלים" מסרו: "יומיים לאחר ההפגנות מול ביתו של בעלי הקבוצה החשוד בעבירות מין ובמעשי הונאה, משה חוגג, ולאחר שחלף על פניהם עם רכבו וזרק עליהם לפי עדי ראייה שנכחו במקום חבילות סגורות של עוגיות - החזירו האוהדים לבעלים במחווה מרגשת, ושלחו לו היום משלוח מיוחד ובו מדי אסיר, קרם וזלין ועוגיות".

''החבילה'' שנשלחה לחוגג (רשתות חברתיות, שימוש לפי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים)
במכתב שצורף למשלוח נכתב: "משה היקר! גם אנחנו נדהמנו לשמוע כי המשטרה החליטה לתפור לך תיק על עבירות הונאה ועבירות מין חמורות. אחרי שקראנו את התכתבויות שלך מול האוהדים, השתכנענו כי כלל התיקים נגדך מופרכים. כולנו תקווה כי עד מהרה ייצא הצדק  לאור, והתיקים נגדך יסגרו בקול ענות חלושה. אלא שבתוך עמנו אנו חיים, ולכן אנו יודעים היטב כי לצערנו וכפי שהיטבת לתאר, במדינת ישראל אין צדק. אם גורמי אכיפת החוק הצליחו לתפור תיקים לראש הממשלה, הם עלולים להצליח גם במקרה שלך".

מחאה נגד משה חוגג (רשתות חברתיות, שימוש לפי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים)
עוד נכתב: "בנוסף, שמענו בכלי התקשורת כי המשטרה חילטה את כספיך, ואפילו מארנקך הדיגיטלי נעלמו 2.5 מיליוני שקלים. תעלומה של ממש. אי לכך, החלטנו אנו, אוהדי בית"ר ירושלים, להניח לרגע את כל המחלוקות בצד, ולסייע לך לפחות במימון ערכה בסיסית לאסיר המתחיל. אנו כמובן מלאי תקווה שלא תאלץ להשתמש בה, אך רוצים להכין אותך מראש לאפשרות שמערכות האכיפה תצלחנה במזימתן הזדונית להכניס אותך למאסר ממושך. אגב, העוגיות נפלו לך שלשום בזמן ההפגנה מול ביתך, ולכן החלטנו להשיב לך אבידה. משה היקר, מאחלים שייכנס בקלות, ויצא בקלות".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות