אחרי ההפסד בדרבי: מכבי ת''א 78:87 על אלבה ברליןסנגל ומרוקו העפילו לשלב רבע גמר אליפות אפריקהגלן רייס שלח מרפק והורחק בניצחון של חיפה על ר''גסולומון: "סבלתי מכאבים כרוניים במשך ארבע שנים''פרומיטיי קלעה על הבאזר וכפתה משחק 3 מול ירושליםלמעלה מ-200 אוהדי בית''ר הפגינו מול ביתו של חוגגזקריה מוגיס הושאל להפועל ר''ג, ג'ורג' דיבה באשדודהוכרז סכסוך עבודה בבית''ר י-ם, החלו שחרורי הזריםטרופר: ''בקרוב נעביר את חוק המאמנים, זה חשוב ביותר''החלוץ הצעיר שחולם על אירופה: הכירו את עדן בן סימון
אביגיל עייש בתצוגה (אור גפן)

למען בנייתה של חברה מתוקנת: נשים צועדות אהבה

רביעי | | 15:30    מאת מערכת ישראל ספורט

20 נשים צעדו במתחם האירועים סנטרל כשהן יוצאות בקריאה נרגשת לכל הנשים להתאחד ולקחת אחריות משותפת. בין הצועדות: אביגיל עייש, זוגתו של דודו אוואט, ובתו של שוער העבר טל המתגוררת במאיורקה

אם מדברים על אחווה נשית, ראינו אחת כזאת אמש (שני), כשאביגיל זוגתו מזה חמש שנים של השוער לשעבר וכוכב השרדות בהווה דודו אוואט, הגיעה לאירוע כשהיא צמודה לביתו של אוואט, טל בת ה-19, ששתיהן מזכירות מאוד אחת את השניה במראה החיצוני. טל, שמתגוררת במיורקה עם אימה ושני אחיה, סיפרה שהיא ואביגיל חברות טובות ויוצאות אחת עם השניה.

פאני בר מוחא, ג'ני צ'רוואני, מוטי רייף, מירית גרינברג ואביגיל עייש (אור גפן)
20 נשים צעדו היום במתחם האירועים סנטרל ,שהן יוצאות בקריאה נרגשת לכל הנשים להתאחד,לקחת אחריות משותפת ולפעול למען בנית חברה מתוקנת. בין הצועדות: מירית גרינברג, סתיו סטרשקו, אירה דולפין, יובל כספית, אור שפיץ, מירי שפיץ, הדר מרקס, לינור סביניק, שני גולדשטיין, אלאיה הוף, ג'ני צרוואני, רוית אסף, מלכת היופי נועה כוכבא, דורין אור, מאיה שלג, שרון חזיז, ליבי נחימובסקי, פאני בוזגלו ואביגיל עייש, בת הזוג של דודו אוואט.

אביגיל עייש וטל אוואט (אור גפן)
עוד השתתפו דנית גרינברג, קורין גדעון, מוטי רייף ועוד. הנשים צעדו למען המטרה במתחם האירועים סנטרל ובבגדי המעצבת שירן מרגוט. האירוע נפתח בשיר החדש של הזמרת דורין אור שנכתב במיוחד לאירוע, ועם פתיחת התצוגה כל הנשים חתמו והפיצו את האמנה הדיגיטלית לחברה מותקנת. מוזמנות להכנס לקישור ולחתום גם אתן! 

נגישות