רוסיה הודחה בטורניר הביתי, האוהדים נפרדו באהבהמוכן לווימבלדון: רוג'ר פדרר זכה בטרניר האלהבניון: ''זו סגירת מעגל, מחכה למשחק נגד מכבי ת''א''רכש שני: מתן חוזז חתם לעונה אחת בבני יהודהמאמן עכו, היו''ר ו-13 שחקנים יעמדו לדין משמעתינמשך המו''מ מול יואל נילסן, לא ברור אם יגיע לישראלליגה לאומית: הפועל ת''א תפתח מול הפועל ראשל''צמכבי ת''א מול בית''ר במחזור הראשון, ב''ש נגד נתניהגיא גודס סיכם עקרונית כעוזר המאמן של מכבי ת''אאיסמעיל ריאן נגד מכבי חיפה: ''מתעמרים ומתעללים בי''
אולם הדרייב אין (הפועל ת''א, האתר הרשמי)

תתחילו לשנן: הדרייב אין ייקרא ''היכל קבוצת שלמה''

שני | | 16:28    מאת מערכת ישראל ספורט

אוהדי הפועל ת''א קיוו כי שמו של האולם בו משחקת קבוצת הכדורסל ייקרא על שמו של אריק איינשטיין ז''ל, אך ''קבוצת שלמה'' זכתה במרכז. ההסכם יימשך שמונה שנים וייכנס לתוקפו בספטמבר

חברת "היכלי הספורט תל-אביב-יפו" הודיעה היום (שני) כי הזוכה במכרז הפומבי לקבלת זכות חסות ומיתוג ב"דרייב אין", המשמש כמגרש הביתי של הפועל תל אביב בכדורסל, היא "קבוצת שלמה".

המשמעות היא שמעתה ההיכל ייקרא על שמה, היא תקבל איזורי פרסום בתוך המתחם ומהזכות לקיים אירועים בו במהלך שמונה השנים הקרובות. על פי דיווח ב"גלובס", קבוצת שלמה תשלם בסך הכל 12.4 מיליון שקל עבור ההסכם (10.5 מיליון שקל פלוס מע"מ), שיקבל תוקף לשמונה שנים. כהשוואה, במכרז למכירת הזכויות השמיות של האולם ביד אליהו - זכתה חברת מנורה-מבטחים בהסכם השווה 20 מיליון שקל לשמונה שנים. מנכ"ל חברת היכלי הספורט תל אביב-יפו, נדב גרינשפן: "אני מברך את קבוצת שלמה על זכייתה במכרז החסות. אין לי ספק שהשותפות בין החברות תהיה שותפות ארוכה ומוצלחת עבור שני הצדדים".

קבוצת שלמה SIXT, שהקים והנהיג איש העסקים שלמה שמלצר ז"ל, כוללת במרכזה את חברת הליסינג הגדולה בישראל, העוסקת בהשכרה, מכירה וביטוח כלי רכב. לצידה כוללת קבוצת שלמה כיום, גם את החברות אפקון, מספנות ישראל, שיר נדל"ן, שלמה ביטוח ואת הזיכיון ליבוא ושיווק מכוניות אופל בישראל. אלמנתו של שלמה, עתליה שמלצר, סיפרה כי מעבר להחלטה, מדובר בתאריך מיוחד: "בדיוק שנה למותו של שלמה, סמלי הדבר שנתבשרנו על הזכייה במכרז למיתוג ההיכל בשם 'קבוצת שלמה'. אנו רואים בזה מהלך נוסף להרחבת המודעות לקבוצה ולפעילויותיה, ובמיוחד לאור החשיפה הגבוהה של ההיכל בעיר תל אביב ובציבוריות הישראלית בכלל".

   הילו ישראל: המוצר שמשנה את חוקי המשחק, בתחום הבריאות!

נגישות