טורניר גמר הסבב: רוג'ר פדרר גבר על דומיניק תיםדיווח: ''יאן אובלק רוצה לעזוב את אתלטיקו בינואר''רעננה נותרה במאזן מושלם, עוד הפסד למכבי חיפהליגת האלופות: חולון הביסה 74:94 את טלקום בוןרשמית: סנטיאגו סולארי ימשיך כמאמן ריאל מדרידטרגדיה: המנהל הטכני של ברנטפורד הלך לעולמובאטלר הוצג בפילדלפיה: ''המטרה שלנו היא אליפות''בן שהר: ''הגיע הזמן שנגיע למשחק עם ראש מורם''דיווח: אלכסיס סאנצ'ס הציע את עצמו לריאל מדרידהחטא ועונשו: גונסאלו היגוואין הורחק מ-2 משחקים
אוהדי בית''ר בשרלרואה (אודי ציטיאט)

יצאה בזול: סגירת יציע וקנס של 95 אלף יורו לבית''ר י-ם

שישי | | 12:56    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי ששרלרואה הבלגית קיבלה את עונשה, כעת הגיע תורה של בית''ר ירושלים לאחר שהואשמה בחמישה סעיפים. טדי ייסגר חלקית במשחק הבית הבא של הקבוצה באירופה,קנס בגובה 95 אלף יורו. אלי דסה ופאבלו דה לוקאס, ספגו עונה הרחקה משני משחקים נוספים באירופה

אחרי שעונשה של שרלרואה נגזר מוקדם יותר השבוע ולאחר שבית"ר ירושלים עצמה נקנסה ב-3,000 יורו על זריקת חפצים במשחק מול אורדאבסי, פורסם היום העונש של הירושלמים על אירועי משחק החוץ בבלגיה מול שרלרואה. 
 

החלק הראשון בעונש (צילום מסך)


כזכור, הירושלמים עמדו לדין בגין חמישה סעיפים: התנהגות גזענית של האוהדים, התנהגות בלתי הולמת של אוהדים, תליית דגל לא חוקי, הדלקת והשלכת אבוקות, והתנהלות בלתי הולמת של הקבוצה (ספיגה של למעלה מחמישה כרטיסים).

חלקו השני של המסמך (צילום מסך)

אופ"א קבעה כי אצטדיון טדי בירושלים ייסגר חלקית במשחק הבית הבא של הקבוצה באירופה, כאשר היציע שייסגר יכלול לפחות 500 מקומות. הקבוצה נקנסה ב-95 אלף יורו ושני שחקני מהקבוצה שהורחקו בבלגיה, אלי דסה ופאבלו דה לוקאס, ספגו עונה הרחקה משני משחקים נוספים באירופה.

נגישות