טורניר גמר הסבב: רוג'ר פדרר גבר על דומיניק תיםדיווח: ''יאן אובלק רוצה לעזוב את אתלטיקו בינואר''רעננה נותרה במאזן מושלם, עוד הפסד למכבי חיפהליגת האלופות: חולון הביסה 74:94 את טלקום בוןרשמית: סנטיאגו סולארי ימשיך כמאמן ריאל מדרידטרגדיה: המנהל הטכני של ברנטפורד הלך לעולמובאטלר הוצג בפילדלפיה: ''המטרה שלנו היא אליפות''בן שהר: ''הגיע הזמן שנגיע למשחק עם ראש מורם''דיווח: אלכסיס סאנצ'ס הציע את עצמו לריאל מדרידהחטא ועונשו: גונסאלו היגוואין הורחק מ-2 משחקים
קרולין טביב (קרן איזקסון)

מדלית ארד לקרולין טביב באליפות אירופה בטניס שולחן

רביעי | | 17:39    מאת מערכת ישראל ספורט

פראלימפי: טביב עלתה לחצי הגמר בטורניר שמתקיים בדנמרק לאחר שגברה בתוצאה 2:3 על הסרבית זוריקה פופדיץ, אך הפסידה 3:2 לנדה מטיק, גם היא מסרביה, ונאלצה להסתפק במדליית הארד

חברת הנבחרת הפראלימפית של ישראל קרולין טביב זכתה הבקר (ד') במדליית ארד באליפות אירופה בטניס שולחן המתקיימת בעיר ויילה שבדנמרק. בתחרות משתתפים 277 שחקנים מ-31 מדינות בדרגות נכות שונות.

טביב, אותה מאמן עידו בן שמחון, עלתה לחצי הגמר לאחר שגברה בתוצאה 2:3 על הסרבית זוריקה פופדיץ, אך הפסידה 3:2 לנדה מטיק, גם היא מסרביה, ונאלצה להסתפק במדליית הארד. 
מדלית ארד זו עדין אינה הכרטיס לריו, אך אין ספק שהניקוד שקבלה טביב אחרי תחרות זו, יקרב אותה למשחקים הפראלימפיים. (הכרטיס לריו יקבע על פי הדרוג העולמי בתאריך 31.12.15).

טביב בת ה-19 המדורגת 10 בעולם (בבית 5, דרגת הנכות שלה), נולדה משותקת בגפיים תחתונות והיא מרותקת לכיסא גלגלים. בעצת הרופאים החלה להתאמן באיל"ן רמת גן בשחייה בגיל 5. תוך זמן קצר הפגינה כישרון רב ונחישות גדולה ופנתה לענפי ספורט נוספים. בשנים האחרונות התמקדה בענף טניס השולחן והגיעה להישגים מכובדים כמו מדלית כסף באליפות תאילנד שהתקיימה בחודש יולי השנה. טביב התנדבה לאחרונה לשרת בצה"ל.

שי סיידה ודני בוברוב שעלו לרבע הגמר, נוצחו. בוברוב על ידי היריב מדנמרק בתוצאה 3:1, וסיידה על ידי הצרפתי בתוצאה 3:2. מאמן הנבחרת הפראלימפית הוא דודיק אלטרץ.

נגישות