טורניר גמר הסבב: רוג'ר פדרר גבר על דומיניק תיםדיווח: ''יאן אובלק רוצה לעזוב את אתלטיקו בינואר''רעננה נותרה במאזן מושלם, עוד הפסד למכבי חיפהליגת האלופות: חולון הביסה 74:94 את טלקום בוןרשמית: סנטיאגו סולארי ימשיך כמאמן ריאל מדרידטרגדיה: המנהל הטכני של ברנטפורד הלך לעולמובאטלר הוצג בפילדלפיה: ''המטרה שלנו היא אליפות''בן שהר: ''הגיע הזמן שנגיע למשחק עם ראש מורם''דיווח: אלכסיס סאנצ'ס הציע את עצמו לריאל מדרידהחטא ועונשו: גונסאלו היגוואין הורחק מ-2 משחקים
רמי כהן שמאלי

נעצרו שני חשודים בפריצה לאצטדיון קריית אליעזר בחיפה

ראשון | | 15:16    מאת מערכת ישראל ספורט

משטרת חיפה עצרה את השניים בחשד כי בשבוע שעבר, יחד עם חמישה אחרים, פרצו באלימות למחסני מכבי חיפה וגנבו מהמקום ארגזים שלמים של ציוד, כשהשלל נאמד ביותר מ-100 אלף שקלים. מעצרם הוארך עד מחר

משטרת חיפה עצרה שני אוהדים של קבוצת הכדורגל של מכבי חיפה, בחשד כי בשבוע שעבר יחד עם חמישה אחרים פרצו באופן אלים מאד למחסני הקבוצה באצטדיון קרית אליעזר. לטענת החוקרים הם שברו שלוש דלתות רב בריח, גנבו מהמקום ארגזים שלמים של פרטי לבוש וסחורה ממותגת אחרת של מכבי חיפה, העמיסו אותם על טנדר גדול והותירו מאחוריהם הרס רב. שלל הפריצה נאמד ביותר מ-100 אלף שקלים.

 

אוהדי מכבי חיפה . (רמי כהן שמאלי )

נציגי מכבי חיפה הזעיקו את המשטרה וזו עצרה את השניים, חנא לאון מהמושבה הגרמנית ואוראל סקיף, חייל צה"ל בקבע משכונת נווה יוסף, שניהם בני 23. הם לא מכחישים כי היו במקום אך טוענים כי הגיעו לאצטדיון הנטוש לביקור אחרון.

ביום שישי, בבית משפט השלום בחיפה, השופט שלמה בנג’ו, סבר אחרת. הוא מצא כי קיים חשד סביר שביצעו את הפריצה, לאחר תכנון מוקדם. הוא האריך את מעצרם עד יום שני. החקירה נמשכת.

נגישות