נמצא הפתרון: אבי בוחבוט מצטרף לצוות של אשדודשוב חוזר לקווים: יוסי מזרחי מונה למאמן הפועל קטמוןשיבוץ יוקרתי: אוראל גרינפלד ישפוט את צ'לסי-מאלמוצ'יבוטה חתם לארבע שנים בלודוגורץ, יעבור רק בקיץסבע: ''לא התלבטתי אם להצטרף, כי ידעתי שזהבי פה''איגוד השופטים נגד בית''ר י-ם: ''התלהמות מיותרת''מרואן קבהא: ''הכבוד שלנו נרמס בתקופה האחרונה''עמותת אוהדי בית''ר י-ם: ''שוקלים להתלונן במשטרה''אוהדי צ'לסי קיללו את סארי: ''חושב שהשחקנים איתי''רק 0:0 לדורטמונד מול נירנברג, הפער מבאיירן: 3 נק'
מימין: ניר אמזל מבעלי האפ והקלע סרגיי ריכטר (אמיר כהן, יח''צ)

לקראת ריו 2016: חברת HAP תאמץ את הקלע סרגיי ריכטר

רביעי | | 10:41    מאת מערכת ישראל ספורט

הקלע הבכיר של ישראל ייהנה מתמיכה כספית כחלק מההכנה לקראת המשחקים האולימפיים בריו: ''החברה מאפשרת לי להתכונן בדרך הנוחה והשקטה במלוא המרץ לריו, ולהגשים בכך את החלום האולימפי שלי''

ניר אמזל מבעלי חברת  HAP Investments המתמחה בייזום ובהשקעות נדל"ן בניו יורק, בחר לאמץ את הקלע סרגיי ריכטר (26) המתכונן למשחקים האולימפיים שיתקיימו בקיץ הקרוב בריו.

סרגיי ריכטר, הקלע האולימפי הבכיר של ישראל, אלוף אירופה בשנת 2013 נחשב לאחת מהתקוות הגדולות של ישראל במשחקים האולימפיים בריו 2016. במסגרת הסכם החסות יקבל סרגי ריכטר תמיכה חודשית וסיוע במימון ציוד מקצועי עד לסיומם של המשחקים האולימפיים בריו, מה שיאפשר לו להתמקד באימונים ולצאת לתחרויות בינלאומיות בחו"ל. ריכטר ייטול חלק בפעילות פנים ארגונית של החברה העוסקת בנושאים של מוטיבציה להצלחה והיכולות לשמור על מקום בפסגה.

בטקס החתימה אמר ניר אמזל: "אנחנו גאים לשתף פעולה עם סרגיי ריכטר המהווה דוגמא למחויבות ולמצוינות לאורך זמן, המאפיינים את ערכי המותג HAP, בדומה ליכולותיו הייחודיות של סרגיי לפגוע בדיוק במטרה, כך גם אנחנו שואפים תמיד לפגוע בדיוק במטרות שהצבנו לעצמנו, לטובת החברה, עובדיה ומשקיעיה הנאמנים". סרגיי ריכטר אמר באותו המעמד: "תודה גדולה למשפחת HAP על התמיכה שהיא מעניקה לי והליווי שאני זוכה לו בדרך למשחקים האולימפיים בריו 2016. תודה על הביטחון הכלכלי שהחברה נותנת לי ובכך מאפשרת לי להתכונן בדרך הנוחה והשקטה במלוא המרץ לריו, ולהגשים בכך את החלום האולימפי שלי".

חברת Developer  HAP Investments האמריקאית-ישראלית בבעלות ערן פולק, אמיר חסיד וניר אמזל, המתמחה בייזום ובהשקעות נדל"ן בניו יורק, מנהלת 11 פרויקטים נדלניים ברחבי מנהטן ומגה פרויקט נוסף בניו ג'רזי, הנבנים במקביל. 12 הפרויקטים כוללים 1,300 יחידות,  המתפרסים על פני שטח כולל של 1.5 מיליון רגל רבועה (150,000 מ"ר) ושווים נאמד ב-1.3 מיליארד דולר.

נגישות