צ'לסי חגגה עם 0:4 בחוץ על ברייטון של חמד וכיאלדיווח: ''המגן מרווין פירסמן בדרך להפועל תל אביב''דור העתיד: טורניר הנוער הבינלאומי בקריית שלוםפאוליניו יעבור מבחן כשירות, BBC שוב ישתפו פעולה?העסקה בדרך? ''סאנצ'ס ומחיטריאן נפרדו מחבריהם''דיווח: טיינג'ין קואנג'יאן תציע את פאטו תמורת זהביהאלפ, פדרר ודג'וקוביץ' עלו לשמינית, שראפובה בחוץאלן אומיץ' עזב את הפועל ירושלים וחתם בכוכב האדום‏מתקרבת לפסגה: טורונטו ניצחה 83:86 את סן אנטוניוללא אובמיאנג: רק 1:1 לדורטמונד מול הרטה ברלין
המנכ''ל מרטין ביין (ליאת אבשלומי)

מכבי תל אביב מציגה: ''קרן מועדון הכדורגל מכבי תל אביב''

רביעי | | 19:45    מאת מערכת ישראל ספורט

במהלך ערב הגאלה שנערך אתמול השיקו הצהובים קרן חברתית חדשה שתשרת את הקהילה בתל אביב ובישראל ותתמקד בנוער וחינוך, גישור בין תרבותי ועשייה חברתית. המנכ''ל מרטין ביין: ''רוצים לחולל שינוי בחברה''

"קרן מכבי תל אביב" לעזרה ותרומה לקהילה הושקה אמש (שלישי) ע"י מנכ"ל המועדון, מרטין ביין, באירוע הגאלה השנתי של המועדון שנערך במרכז הכנסים והאירועים LAGO בראשון לציון. הקרן תשאף לעזור ולהשפיע באמצעות שימוש ותיעול האנרגיה החיובית הקיימת בכדורגל.

הקרן הייחודית תפרוס את פעילותיה הקהילתיות בעיר תל אביב, בשאר חלקי הארץ ובמוקדים שונים בחו"ל, ותספק מגוון פעילויות לציבור שיאוגדו תחת שלוש תכניות שונות: נוער וחינוך, רב-תרבותיות ומעורבות חברתית. תוכניות אלו של 'קרן מכבי תל אביב' תתמודדנה עם הנושאים והבעיות הקשים ביותר בשגרת היומיום של החברה הישראלית.

מנכ"ל מכבי תל אביב, מרטין ביין, אמר במהלך ההשקה: "כמועדון הספורט המוביל בישראל, מכבי תל אביב נושאת את דגל האחריות החברתית ולכן אנו מתכוונים לשלב את קהל האוהדים שלנו על מנת להפוך אותם  לשחקנים פעילים ושגרירים של הקרן. אנו קוראים לכלל משפחת מכבי תל אביב לאחד כוחות ולקדם את נושא האחריות החברתית מחוץ לשדה המשחק, כדי להשפיע בצורה חיובית ומשמעותית על אלו שלא זוכים להזדמנות שווה בחברה במטרה להגשים את עצמם".

הלוגו של הקרן (האתר הרשמי)
באמצעות המחויבות לשיפור חיי הילדים בישראל, 'קרן מכבי תל אביב' תשתמש בכדורגל כעמוד שדרה לקידום ערכים חברתיים וחינוכיים, כשהיא מתמקדת באוכלוסיות ממעמד סוציו-אקונומי נמוך. הקרן תפעל במטרה לגשר על פערי השוני בחברה הישראלית, תוך שבירת המחסומים הקיימים בחברה ושילוב ילדים מכל המגזרים והדתות באמצעות פעילויות ספורטיביות ותוכניות חינוכיות.

"הצעיף בצהוב-כחול מייצג את הכוח שבעבודה המשותפת של בודדים וקהילות בארץ וברחבי העולם. מהשחקנים על כר הדשא ועד לאחרון האוהדים, תעמוד 'קרן מכבי תל אביב' כגוף אחד משמעותי ובעל השראה, שיעזור לחולל שינוי בחברה בעתיד הקרוב", הוסיף ביין.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות