רשמית: מסי, אגוארו והיגוואין מחוץ לסגל ארגנטינהמוריניו: ''מעולם לא הייתי מרוצה מפוגבה כמו עכשיו''פיניש סירב להאריך חוזה בבני יהודה והוצא מהסגלרשמית: אפונסו טיירה סיכם לשנתיים בבית''ר י-םנבארו פרש מכדורסל, קיבל תפקיד ניהולי בברצלונההחשש אומת: דה בראונה ייעדר כשלושה חודשיםעוד רכש לכתומים: מרקיז רייט חתם במכבי ראשל''צשבת באיטליה: הבכורה הרשמית של רונאלדו ביובהשבת: ברצלונה פותחת את מסע ההגנה על התוארשבת באנגליה: צ'לסי מול ארסנל, בכורה לקובאצ'יץ'?
ייעדר. ג'רו הולידיי (אימג'בנק, Gettyimages)

בשל מחלת אשתו: ג'רו הולידיי לא יפתח את העונה ב-NBA

שני | | 11:15    מאת מערכת ישראל ספורט

כוכב ניו אורלינס החליט ללוות את אשתו בזמן שתעבור ניתוח להסרת גידול מראשה לאחר שתלד את בתם המשותפת בחודש אוקטובר הקרוב. הולידיי הבהיר: ''היא הדבר הכי חשוב לי בעולם ובאה לפני כל דבר אחר''

בשורות עצובות לאוהדי הפליקנס: גארד ניו אורלינס ג'רו הולידיי יחמיץ חלק גדול מפתיחת עונת ה-NBA הקרובה, בעקבות גידול שהתגלה בראש של בת זוגו. אשתו של הכדורסלן בן ה-26, לורן הולידיי, היא כוכבת כדורגל, לשעבר קשרית נבחרת ארה"ב, ונמצאת כרגע בהיריון עם ילדם הראשון, אבל לאחרונה התגלה בראשה גידול, עליו נטען ש"הוא בר טיפול, ולא מסכן את חייה של העוברית שטרם נולדה".

הולידיי מסר: "המשפחה שלי באה לפני הכדורסל. אני כמובן מבורך שיצא לי לעסוק במקצוע הזה ולהיות במקום שאני נמצא בו, אבל אישתי היא הדבר הכי חשוב בעולם מבחינתי, ככה שהיא באה לפני כל דבר אחר". אלבין גנטרי, מאמן הפליקנס, הוסיף: "הדבר הכי חשוב בשביל ג'רו עכשיו זה להיות לצד אישתו. כל אחד מאיתנו מבין מה הם עוברים כרגע ואנחנו עומדים מאחוריהם ב-100 אחוז. נמשיך לעשות הכל כדי לתמוך בהם ולעזור להם לעבור את הזמנים הקשים האלה".

נגישות