רשמית: מסי, אגוארו והיגוואין מחוץ לסגל ארגנטינהמוריניו: ''מעולם לא הייתי מרוצה מפוגבה כמו עכשיו''פיניש סירב להאריך חוזה בבני יהודה והוצא מהסגלרשמית: אפונסו טיירה סיכם לשנתיים בבית''ר י-םנבארו פרש מכדורסל, קיבל תפקיד ניהולי בברצלונההחשש אומת: דה בראונה ייעדר כשלושה חודשיםעוד רכש לכתומים: מרקיז רייט חתם במכבי ראשל''צשבת באיטליה: הבכורה הרשמית של רונאלדו ביובהשבת: ברצלונה פותחת את מסע ההגנה על התוארשבת באנגליה: צ'לסי מול ארסנל, בכורה לקובאצ'יץ'?
רמי הדר במסיבת העיתונאים (האתר הרשמי)

הדר: ''הלו''ז צפוף, קשה להביא את הקבוצה שוב ושוב לשיא''

שני | | 19:52    מאת רועי ינקלוביץ

יומיים אחרי ההפסד לבני הרצליה בליגה, מאמן מכבי ת''א אמר במסיבת עיתונאים לקראת המשחק נגד פנרבחצ'ה ביורוליג: ''פתיחת המשחקים החלשה? זה פחות קשור לטעמי לכדורסל פרופר. אני לא מחפש תירוצים, אלא פתרונות''

עם שלושה הפסדים בארבעת משחקיה האחרונים בכל המסגרות, שני הפסדי יורוליג רצופים ומפלה גם מול בני הרצליה, תנסה מחר (שלישי, 21:00) מכבי תל אביב לעצור את המפולת כשתארח את פנרבחצ'ה. סילבן לנדסברג יחזור לסגל אחרי היעדרות של מספר שבועות בגלל פציעה בקרסול, וצפוי לקבל דקות. גם גל מקל ישוב מפציעה ויהיה בסגל.

המאמן רמי הדר התייחס במסיבת העיתונאים למוכנות של הקבוצה למפגש ולסיבות ובנוגע לסיבות לפתיחות החלשות של המשחקים. "אני נוטה להפריד את הליגה מהיורוליג במקרה הזה. זה פחות קשור לטעמי לכדורסל פרופר, ואנחנו עובדים על זה. מדובר בסיטואציה של לו"ז צפוף, וקשה להביא את הקבוצה לשיא תוך ימים שוב ושוב. אני לא מחפש תירוצים, אני מחפש לזה פתרון".

ישוב לסגל. גל מקל (אתר היורוליג)
הדר הוסיף והתייחס גם ליריבה הטורקית שמחכה מחר: "הייתי רוצה לראות שאנחנו מצליחים לשמור על הרמה ההגנתית שהיינו בה בזמן החוקי באתונה. בהנחה שנצליח, ארצה שננצל את ההזדמנויות שנקבל במגרש הפתוח. הם משחקים עם הרבה אנרגיה והכדורסל שלהם זורם. וסלי שחקן נהדר, הוא חותך מצוין, מאוד נייד ואגרסיבי. ננסה לייצר איתו מגע בחיתוכים שלו לסל".

על היעדרותו של בוגדן בוגדנוביץ' הוא אמר: "אני חושב שבוגדנוביץ' חלק מקבוצה מצויינת והוא חשוב, אבל בהיעדרו דיקסון יהיה יותר משמעותי. יש להם קבוצה טובה שצריך להתייחס לכל חלקיה. זה משחק קשה ונצטרך לעשות מאמץ כדי לנצח". המאמן התייחס גם לחזרתם לסגל של לנדסברג ומקל: "סילבן לנדסברג וגל מקל כשירים למשחק מחר והם יהיו תוספת חשובה עבורנו".

נגישות