רשמית: מסי, אגוארו והיגוואין מחוץ לסגל ארגנטינהמוריניו: ''מעולם לא הייתי מרוצה מפוגבה כמו עכשיו''פיניש סירב להאריך חוזה בבני יהודה והוצא מהסגלרשמית: אפונסו טיירה סיכם לשנתיים בבית''ר י-םנבארו פרש מכדורסל, קיבל תפקיד ניהולי בברצלונההחשש אומת: דה בראונה ייעדר כשלושה חודשיםעוד רכש לכתומים: מרקיז רייט חתם במכבי ראשל''צשבת באיטליה: הבכורה הרשמית של רונאלדו ביובהשבת: ברצלונה פותחת את מסע ההגנה על התוארשבת באנגליה: צ'לסי מול ארסנל, בכורה לקובאצ'יץ'?
נשאר במועדון. דגן יבזורי (איציק בלניצקי)

בתום ישיבת הנהלה הוחלט: דגן יבזורי יישאר במכבי תל אביב

שלישי | | 18:45    מאת רוני כהן

ראשי הקבוצה החליטו להשאיר את הגארד הישראלי שביקש להשתחרר מחוזהו והבטיחו לו דקות רבות יותר בליגה. בין הקבוצות שהתעניינו בשירותיו ניתן למנות את האקסית מכבי חיפה, וכן את הפועל ירושלים והפועל חולון

אחרי לא מעט ספקולציות סביב עתידו של דגן יבזורי במכבי תל אביב, נראה כי אפשר לשים סוף לשמועות. בתום ישיבת הנהלה הערב (שלישי) הוחלט כי השחקן יישאר בקבוצה למרות בקשתו לעזוב את המועדון. במכבי תל אביב דיברו עם הגארד והסבירו לו את החלטתם אך הודיעו לו כי יזכה גם לקרדיט רב יותר ולדקות משחק, לפחות בזירה המקומית.

דגן יבזורי (איציק בלניצקי)
כזכור, יבזורי ביקש במהלך השבועיים האחרונים מהנהלת הקבוצה לעזוב את המועדון בשל היחס המקצועי אליו הוא זוכה. עד כה הקלע הישראלי מיעט לקבל דקות משחק והחליט שהוא מעוניין בשינוי. בין הקבוצות שהתעניינו בשירותיו ניתן למנות את האקסית מכבי חיפה, וכן את הפועל ירושלים והפועל חולון אך כעת מסתמן כי הוא ימשיך ללבוש את המדים הצהובים עד סיום העונה. מתחילת העונה יבזורי שיחק בסך הכל 66 דקות עד כה בליגה והעמיד ממוצעים של 3.8 נקודות ב-11 דקות בממוצע על הפרקט.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות