רשמית: מסי, אגוארו והיגוואין מחוץ לסגל ארגנטינהמוריניו: ''מעולם לא הייתי מרוצה מפוגבה כמו עכשיו''פיניש סירב להאריך חוזה בבני יהודה והוצא מהסגלרשמית: אפונסו טיירה סיכם לשנתיים בבית''ר י-םנבארו פרש מכדורסל, קיבל תפקיד ניהולי בברצלונההחשש אומת: דה בראונה ייעדר כשלושה חודשיםעוד רכש לכתומים: מרקיז רייט חתם במכבי ראשל''צשבת באיטליה: הבכורה הרשמית של רונאלדו ביובהשבת: ברצלונה פותחת את מסע ההגנה על התוארשבת באנגליה: צ'לסי מול ארסנל, בכורה לקובאצ'יץ'?
איינארס בגאצקיס (ספי מגריזו, האתר הרשמי)

פניני: ''רוצים תוצאות בשטח'', צפו באימון הבכורה של בגאצקיס

ראשון | | 18:33    מאת רוני כהן

אחרי שהוצג בצהריים, העביר המאמן החדש של מכבי ת''א אימון ראשון לחניכיו לקראת המפגש מול האלופה מכבי ראשל''צ מחר ב-21:05. הקפטן הוסיף: ''כולנו רוצים לצאת לדרך חדשה''

איינארס בגאצקיס העביר היום (ראשון) את אימון הבכורה שלו במכבי תל אביב, כחלק מהכנות הקבוצה למשחק הליגה מול ראשון לציון מחר ב-21:00. הלטבי בן ה-49 שוחח עם שחקניו טרם האימון וגם שמע כי מאיק צירבס וג'ו אלכסנדר לא יעמדו לרשותו מחר. אלכסנדר עדיין מתאושש מהניתוח ברגלו ואילו צירבס, שלא שיחק מול צסק"א ודרושאפקה, עדיין לא כשיר לחלוטין.

איינארס בגאצקיס עם גיא פניני (ספי מגריזו, האתר הרשמי)
איינארס בגאצקיס בפעולה (ספי מגריזו, האתר הרשמי)איינארס בגאצקיס בפעולה (ספי מגריזו, האתר הרשמי)
בגאצקיס עם ליאור ליובין (ספי מגריזו, האתר הרשמי)
איינארס בגאצקיס היום (ספי מגריזו, האתר הרשמי)
"היה אימון טוב. אני חושב שמרגישים שהשחקנים רוצים ושיש אנרגיות טובות", אמר הקפטן גיא פניני לאתר הרשמי לאחר האימון. "הרגשתי אנרגיות אחרות כבר במשחקים האחרונים למרות שלא היו תוצאות בשטח אבל אני מקווה שזה יבוא עם הזמן. מכבי ראשון לציון? תמיד תמיד קשה שם. זו יריבה קשה עם שחקנים טובים. ננסה לשחק כדורסל טוב ולהתחיל דרך חדשה".

צפו באימון הבכורה:

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות