ארסנל ניצחה 0:2 את ווסט ברומיץ', צמד לאלכסנדר לקאזטמכבי תל אביב שבה לישראל, ספאחיה: ''היו עליות וירידות''שכטר: ''לא היה פנדל, הקהל שלנו חזר מבואס הביתה''ליגת הכדוריד חזרה: ניצחון דרמטי לרמה''ש על הפ' ראשל''צנפרדו ללא הכרעה: 1:1 בין בית''ר ירושלים לקריית שמונהשוב זה קורה לה: הפועל ר''ג איבדה יתרון ב-1:1 מול פ''תבעקבות הדריכה על ידלין: חמד יורחק משלושה משחקים?אוחנה: ''אם הקהל ימשיך כך, נביא חיזוק משמעותי בינואר''זהבי: ''הפכו אותי לאויב המדינה, אני מביא הרבה כבוד''סערה באיטליה: נשיא יובנטוס אנדראה אניילי הושעה לשנה
המוצר המהפכני (יח''צ)

הילו ישראל: המוצר שהולך לשנות את חוקי המשחק בתחום הבריאות

חמישי | | 16:05    מאת מערכת ישראל ספורט

הילו HELO הוא מכשיר בקרת בריאות בזמן אמת ואינו דומה לאף אחד ממכשירי הטכנולוגיה הלבישים בעולם. HELO יכול לפקח על המדדים החשובים ביותר ביניהם קצב לב, לחץ דם, קצב נשימה, צעדים ביום, שריפת קלוריות

הכירו את הילו - חזאי הבריאות ואיכות החיים הראשון מסוגו בעולם. HELO הוא מכשיר בקרת בריאות בזמן אמת ואינו דומה לאף אחד ממכשירי הטכנולוגיה הלבישים בעולם. HELO יכול לפקח על המדדים החשובים ביותר ביניהם קצב לב, לחץ דם, קצב נשימה, צעדים ביום, שריפת קלוריות. HELO יכול אפילו לבצע בדיקת א.ק.ג, HELO יכול לחוש במצב הרוח שלכם, אם אתם מתרגשים או אפילו אם אתם מותשים. 

בשילוב עם האפליקציה החדשה ביותר לסמארטפון, אתם יכולים לפקח כעת על מצבכם הבריאותי ועל רווחתם של יקירכם. תארו לעצמכם שאתם יכולים להשגיח על הוריכם המזדקנים אפילו ממרחק של אלפי קילומטרים, או לקבל התראה שלחץ הדם של בן או בת הזוג שלכם גבוה מדי. HELO לא מפקח על מדדים חשובים, אלא מפיק דו"ח בריאות יומי, שבועי וחודשי שאפשר לתת למאמן או לרופא. בעתיד הקרוב יוכל HELO לפקח על רמות הסוכר בדם, על רמות האלכוהול בדם, על רמות החמצן, על הטמפרטורה - ואפילו להרחיק יתושים נושאי מחלות.

עוד פרטים על המוצר:


HELO הוא לא רק מכשיר הפיקוח על הבריאות המתקדם בעולם, HELO גם יכול להזהיר אתכם אם יקיריכם בסכנה. למרבה הצער, לפי ה-FBI, יותר ויותר נשים וילדים נעלמים מדי יום. באמצעות HELO, ילד שהולך בכל יום הביתה מבית הספר, יוכל ללחוץ על כפתור המצוקה פעמיים, והאפוטרופוסים המוגדרים ב-HELO יקבלו התראות חירום בהודעה וכך ידעו שהוא בסכנה. מה שמדהים הוא ש-HELO גם תשלח מיקום GPS מדויק של יקיריכם. אותו הדבר יקרה אם תלכו ברחוב ותחושו בסכנה - כך תוכלו לשלוח התראה ישירות ליקיריכם.

אחרי שקראתם וראיתם מה HELO עושה, בטח הייתם רוצים לרכוש אותו עבורכם ועבור בני משפחתכם, אבל המוצר אינו נמכר בחנויות. HELO ניתן לרכישה רק באינטרנט. 

להזמנה עכשיו ON-LINE - לחץ כאן!

   הילו ישראל: המוצר שמשנה את חוקי המשחק, בתחום הבריאות!

נגישות