שהר ייצא לשיקום בלונדון, שביעות רצון מהסגל שנבנהמכבי נתניה המריאה למחנה האימון השנתי בהונגריהגם הוא שם: רפאל נדאל העפיל לרבע הגמר בווימבלדוןדיווח באנגליה: כדורגלן מהפרמייר ליג נעצר בחשד לאונסשוב בבירה: אור זהבי חתם רשמית לעונה בבית''ר י-םחוזר לארץ: סינטאיהו סלליך חתם לשנתיים בהפועל ת''אתומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרוממשיכה בבניית הסגל: ג'רל מרטין מצטרף למכבי ת''אפורסם דו''ח האלימות: שירי שואה, התפרעות והומופוביהרכש חדש להפועל ב''ש: דייויד אפיאני חתם לשנתיים
ארין נחום (אינסטגרם)

הגולשת הצעירה מחופי בת ים: הכירו את ארין נחום

שישי | | 16:30    מאת ויק דסה

היא ויתרה על כדורעף וכדורגל כדי להתמקד בגלישה ובקארבר - ובגיל 15 וחצי היא נהנית מאוד מהים ומכל מה שקשור בו. מה משך אותה בתחום הגלישה וגרם לה לוותר על שני ענפי ספורט פופולריים בהרבה?

את ארין נחום בת ה-15 וחצי אין כנראה אחד שלא מכיר בעיר בת ים. היא החלה את דרכה בקבוצת הכדורגל של מכבי חולון ושילבה את האהבה שלה עם גלישה, קארבר וכדורעף: "אני הכי מתחברת לזה לכל מה שקשור לספורט. התחלתי עם הכדורגל בגיל 12, בגיל 14 עם הכדורעף  בגלישה מאז שאני קטנה גיל 7 והקארבר נכנס יחד עם הגלישה מגיל 15. לאחר שהבנתי שזה קצת מעמיס על הלימודים. הפסקתי עם הכדורגל והכדורעף והחלטתי שאני מתמקדת יותר בגלישה. אולי בגלל החברה מסביב פחות התחברתי לכדורגל, את הכדורעף הפסקתי כי נגמרה העונה והקבוצה נסגרה".

ארין נחום (אינסטגרם)
נחום סיפרה: "רגע השיא שלי מבחינתי בגלישה היה כשנסעתי למלדיבים וגלשתי על הגלים הגבוהים שלהם למרות שפחדתי וזאת הייתה הפעם הראשונה שלי שם. אחרי ששברתי את הפחד ותפסתי שם גלים זאת הייתה ההרגשה הכי כיפית שיש. שבוע שלם רק של גלישה , לישון ביאכטה שכל האנשים שם הם גולשים. בכדורגל רגע השיא שלי שהיה שהכנסתי גול במשחק והרגשתי שאני ממש טובה בזה, הרגשתי מוטיבציה להמשיך לשחק. בקארבר רגעי השיא זה יותר בסקייטפארק שאת רוצה ומנסה כל כך הרבה להצליח באיזהו תרגיל ובסוף אתה מצליח בו שזאת ההרגשה הכי כיפית שיש".

עוד היא הוסיפה: "רגע השפל שלי בגלישה שהייתה לי הפסקה של כמה חודשיים בגלל הכדורגל והכדורעף יותר התמקדתי בהם מאשר בגלישה, חזרתי לים ופשוט לא הצלחתי. הרגשתי אכזבה שאני לא מספיק טובה. המאמנים שהיו לי בכדורגל ובכדורעף, הקשר שלי היה איתם טוב הם היו עוזרים ומעודדים. כשאני לא מתעסקת בספורט השאיפות שלי זה יותר להצליח בלימודים להתמקד בהם. גם עם כל הספורט שאני עושה, לקבל תעודת הצטיינות. גולשת שאני לוקחת ממנה השראה זו קריסה מור. קבוצה שאני אוהדת זה הפועל תל אביב. רוב המשפחה שלי הם גולשים - אבא שלי, אחי. הם תומכים מאוד בכל עניין הגלישה ובקארבר, טיולי גלישה לחול, גלשנים. הכל"

ארין נחום בפעולה (אינסטגרם)
נחום המשיכה: "מהגלישה הגעתי לכדורגל ולכדורעף למרות שהייתי צריכה להתרכז יותר בכדורגל ובכדורעף, לא הפסקתי לוותר על הגלישה. כן הייתה לי ירידה בגלישה, אבל החלטתי לוותר על הכדורעף והכדורגל בשביל הגלישה. להתמיד יותר בזה להשקיע יותר בזה, זה התחום שאני הכי אוהבת לעשות. מהגלישה הגעתי לפני שנה לקארבר. הקארבר והגלישה הם מאוד דומים, התרגילים שיש בשניהם מאוד מזכירים אחד את השני, זה משפר מאוד בקטע של הגלישה ושאין גלים בארץ אני מתאמנת בקארבר וזה משפר אותי".

נחום סיכמה: "הבוגרים שיש זה בעיקר בים ובסקייטפארק. לוקחים מהם השראה לתרגילים שאני רוצה לנסות. אם יש משהו שאני לא מצליחה, אז אני שואלת אותם. המסר שלי הוא - חשוב לעשות ספורט בכל גיל ולא משנה לפעמים הישגים מקצועיים. כפי שתחביב גם מכונה ספורט, ואני ההוכחה לכך. כשאתה ממוקד ומחויב, אתה לא צריך מדליות, רק רצון להשתלב הכי גבוה בתחום שאתה אוהב".

נגישות