ההתאחדות לכדורגל חגגה לשייע גלזר יום הולדת 90ראקיטיץ': ''יהיה נהדר לסיים שנה עם ניצחון על ריאל''שייטים ישראלים על סף זכייה ב-4 מדליות באל' העולםכיאל: ''היה קשה לשבת בחוץ, אמשיך להוכיח את עצמי''גארי ליניקר תקף את חיילי צה''ל - ועורר סערה בטוויטרפתחו סיבוב ברגל ימין: בית''ר ניצחה 45:65 את אליצורלוסטיג: ''אי אפשר להתאמן כאן ברמות הגבוהות ביותר''אבוקסיס: ''נצטרך לתקוף ולא רק להתגונן, אחרת נחטוף''ניר קלינגר לקראת אשקלון: ''אסור לנו לבנות על העבר''ספאחיה: ''אנחנו לא מגיעים לשום משחק כאנדרדוג''
מימין: מרק מליאר, יעקב ביננסון וענבל פיזרו (צילום: הוועד הפראלימפי)

מדליות ארד לענבל פיזרו ומרק מליאר באל' העולם במקסיקו

ראשון | | 09:27    מאת מערכת ישראל ספורט

השחיינית הפראלימפית הבכירה של ישראל זכתה במדליית ארד ביומה הראשון של האליפות עם זמן של 1:26.46 דקות ב-100 מטר חופשי. מוקדם יותר, זכה הצעיר שבשחייני הנבחרת בארד במקצה ל-100 מטר גב

ענבל פיזרו, השחיינית הבכירה של ישראל, זכתה לפנות בוקר (אור ליום ראשון) במדליית ארד במקצה 100 מטר חופשי לאחר שסיימה ב- 1:26.46 דקות. "כדרכה", ציין ראש המשלחת פטר פיזרו, "ענבל החלה את המשחה לאט ובסיבוב האחרון, בשעה שחלק מן השחייניות מתחילות להתעייף, היא סוגרת פערים".

כזכור, באליפות שנפתחה אתמול במכסיקו סיטי זכה מרק מליאר, הצעיר שבשחייני הנבחרת, במדליית ארד במקצה 100 מ' גב. מאמנם של שני השחיינים - המתאמנים באיל"ן חיפה - הוא יעקב ביננסון. פטר פיזרו הוסיף: "לסיכום היום הראשון - שני שחיינים, שני מקצים, שתי מדליות. מכובד ביותר".

אליפות העולם הייתה אמורה להתקיים בספטמבר, אך בשל רעידת האדמה שפקדה את העיר, פונו כל השחיינים ממכיסקו סיטי והוחלט לדחות אותה למועד אחר. משלחת השחייה הישראלית, מונה 8 איש, מהם חמישה שחיינים, כולם חברי איל"ן חיפה: ענבל פיזרו, איאד שלבי, יוליה גורדיצ'וק, ורוניקה גירנקו ומרק מליאר, המאמן יעקב ביננסון ושני מלווים.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות