ספרטה פראג פתחה עם ניצחון, 78 דק' לבן חייםהכנה: אשדוד סיימה ב-1:1 מול ספרטק מוסקבהבית הלחמי מאושר: ''אנחנו לא נופלים מאף נבחרת''שנה שנייה ברציפות: העתודה בגמר אליפות אירופההכנה: הפועל חדרה הפסידה 2:1 למילואי לך פוזנןהכנה: הפועל תל אביב סיימה ב-1:1 מול פאניוניוסגביע האלופות: 0:1 לדורטמונד מול מנצ'סטר סיטיהאחים ברזוצקי הודיעו על פרישה משותפת בגיל 36עירוני ק''ש סיימה את המחנה עם 1:3 על ז'ילינהדיווח ביוון: ''תומאש פקהארט מבוקש בפנאתינייקוס''
בעלי בני יהודה, ברק אברמוב (ישי נאמן)

הותר לפרסום: ברק אברמוב הוא הבעלים שנעצר

שישי | | 00:05    מאת מערכת ישראל ספורט

אברמוב חשוד בכך שניגש ואף זכה בשלושה מכרזים ציבוריים להפעלת מזנונים, ושימש כ''קוף'' של העבריין אורי לוזון כשגלגל עבורו לכאורה כסף שחור. ברשותו של אברמוב נמצאו 400 אלף ש''ח

בעלי בני יהודה ברק אברמוב הוא הבעלים של קבוצה בליגת העל שנעצר בשבוע שעבר בחשד להלבנת הון, ביצוע עבירות מס וקבלת דבר במרמה - כך הותר הערב (חמישי) לפרסום. בתוך כך, אחרי 11 ימים במאסר, שוחרר אברמוב למעצר בית בן חמישה ימים. חשוב לציין שלעבירות בהן חשוד הבעלים, אין קשר לקבוצה עצמה.

כזכור, אברמוב נעצר ביום שני שעבר במסגרת חקירה נרחבת של משטרת ישראל יחד עם שבעה חשודים נוספים, ועוד באותו יום הוארך מעצרו בשמונה ימים, כאשר גם צו איסור הפרסום על שמו הוארך. אתמול הוארך שוב מעצרו בארבעה ימים, אולם כעת האיסור על פרסום שמו תם. על פי הידוע כרגע, במשטרה חושדים שהבעלים של הכתומים מעורב לכאורה בעבירות של קבלת דבר במרמה, קשירת קשר לפשע ושורת עבירות כלכליות, בהן עבירות מס, עבירות על פי חוק מע"מ וכן עבירות הלבנת הון.

חוקרים חושדים כי אברמוב זכה במכרזים להפעלת מזנונים ציבוריים, אולם בפועל מי שהפעילו אותו היו אנשיו של העבריין אורי לוזון, מקורבו של העבריין עמיר מולנר, שאברמוב שימש עבורם לכאורה כ"קוף" שיגלגל כסף שחור. לפי החשד, בעלי בני יהודה ניגש וזכה בשלושה מכרזים להפעלת מזנונים ציבוריים: באצטדיון טדי ובהיכל ארנה בירושלים ובספארי ברמת גן. לדעת החוקרים, אנשיו של לוזון הם אלה שלמעשה ניהלו את המזנונים. אגב, החוקרים מצאו ברשותו של אברמוב כ-400 אלף שקלים במזומן.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות