נשאר צהוב: מתן חוזז האריך את חוזהו במכבי תל אביבהושג סיכום: החלוץ אלן אוז'בולט יושאל להפועל ת''אהקפטן נשאר: אופק אביטל האריך את חוזהו בהפועל חיפהשהר ייצא לשיקום בלונדון, שביעות רצון מהסגל שנבנהמכבי נתניה המריאה למחנה האימון השנתי בהונגריהגם הוא שם: רפאל נדאל העפיל לרבע הגמר בווימבלדוןדיווח באנגליה: כדורגלן מהפרמייר ליג נעצר בחשד לאונסשוב בבירה: אור זהבי חתם רשמית לעונה בבית''ר י-םחוזר לארץ: סינטאיהו סלליך חתם לשנתיים בהפועל ת''אתומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרו
מסיקה אידלמן ואור שיניוק (צילום: מכבי ישראל)

מנהלים חדשים מונו לאגף הספורט של מכבי ישראל

שלישי | | 16:43    מאת מערכת ישראל ספורט

אור שיניוק אלוף העולם ואירופה לשעבר בסקי מים, ומורן מסיקה אידלמן אלופת ישראל לשעבר בקפיצה משולשת - מונו למנהלי הספורט במכבי ישראל. המנכ''ל נאור גלילי: ''הם יכניסו רוח חדשה''

מורן מסיקה אידלמן ואור שיניוק הם מנהלי אגף הספורט החדשים במכבי ישראל: שיניוק הוא אלוף העולם ואלוף אירופה לשעבר בסקי מים, ומסיקה אידלמן אלופת ישראל לשעבר באתלטיקה קלה (קפיצה משולשת).

מסיקה אידלמן, כאמור אלופת ישראל לשעבר, מגיעה אלינו לאחר שניהלה בשנים האחרונות את מחלקת הספורט העירונית בבאר שבע. היא בעלת תואר ראשון במינהל עסקים ומדעי המדינה, תעודת הוראה בחינוך גופני ותואר שני במינהל מדיניות בחינוך. היא גדלה והתחנכה באגודת מכבי תל אביב אשר היוותה לה בית חם לאורך שנות פעילותה כספורטאית.

האני מאמין שאיתו היא מגיעה לתפקיד, קשור ב"שיתופי פעולה רבים ככל האפשר מתוך הבנה כי יחד ניתן להגיע לשלם הגדול מסך חלקיו. קידום ענפי ספורט מגוונים ככל האפשר בכל מקום לכל מגזר ומגדר. הספורט הינו תחום עיסוק אשר נוגע בלב ליבה של מדינה ותורם לה בכל נדבך, ומתפקידנו במכבי ישראל לדאוג לקדם את הספורט ההישגי והעממי. באתי למכבי כי במכבי עושים ספורט, והוא לכולם!".
 
שיניוק הוא חבר נבחרת ישראל (ב-20 השנים האחרונות), והישגיו הבולטים הם כאמור אלוף עולם ב-2010 ו-3 פעמים אלוף אירופה. שיניוק ניהל באנגליה מועדון סקי מים וחדר כושר במשך 5 שנים, ובמקביל אימן והדריך את נבחרת אנגליה במשך שנתיים. בנוסף לכך הוא עסק בניהול מכירות. "הגעתי למכבי ישראל בשביל לקדם את הספורט בארץ ובאתי לתת מהניסיון שלי כספורטאי, כמאמן וכמנהל", מדגיש שיניוק. "באתי לעבוד ואני מאמין שאצליח לפתח מקומות חדשים ולשפר מקומות קיימים. בנוסף ברצוני להכניס את הספורט לכמה שיותר מגזרים ברחבי הארץ בכל הגילאים".

השניים מחליפים את עודד אברמסון, שיוצא לגמלאות אחרי שנים רבות של עשיה שבהם תרם במסירות לפיתוח וניהול הספורט במכבי ישראל (כתבה עם עודד תעלה בהמשך), ואת רביב ורניק שהצטרף בשנה האחרונה ועזב. אנו רוצים להודות לשניים, ולאחל הצלחה רבה לאור שיניוק ולמורן מסיקה אידלמן.

מנכ"ל מכבי ישראל נאור גלילי הדגיש: "אנחנו שמחים לצרף לשורותינו ספורטאים בכירים, עטורי הישגים וכישורים, שיכניסו רוח חדשה ויתרמו לפיתוח הספורט במכבי ישראל. אני רוצה להודות מקרב לב לעודד על תרומתו הענפה ורבת השנים. עודד הוא מוסד בספורט הישראלי, ותרם לפיתוח ולקידום ענפי ספורט רבים. עודד הוא איש יקר שראוי לההערכה הרבה לה הוא זוכה לאורך שנים על תרומתו הגדולה למכבי ישראל. בהזדמנות זו אני רוצה להודות גם לרביב ולאחל לצוות החדש שלנו הצלחה!".

נגישות