אלפסי: ''המטרה היא לבנות תלכיד גם לעונה הבאה''הפועל חיפה מימשה את האופציה על מיקי סירושטייןיו''ר מנהלת ליגת העל לנשים נפגשה עם השר טרופרסאואנה: ''הייתי מוכן לעשות כל מה שצריך כדי לחזור''ג'ייק כהן: ''בכיינים? בסה"כ רצינו לחזור לשחק בטוח''דייגו קוסטה נידון ל-6 חודשי מאסר אותם המיר בקנספפיר ישפוט את בית''ר ירושלים נגד מכבי תל אביבהפועל תל אביב: רז שלמה חתם לארבע שנים נוספות''נקבל את ההחלטה בנושא רוני לוי רק בסיום העונה''מומחי הווינר מעריכים: באיירן מינכן ודורטמונד ינצחו
בעלי הפועל ת''א, זאב גרינברג (דוברות המועדון)

גרינברג: ''לא נעזוב את הפועל עד שיגיע מישהו ראוי''

חמישי | | 15:11    מאת אדי חליאבין

בעלי הפועל ת''א דיבר בהרחבה בהרמת כוסית החגיגית לכבוד חג הפסח. קובי רפואה: ''לא לשכוח שיש לנו עוד שלושה משחקים לנצח''. אוראל דגני: ''מאמין שבשנה הבאה נחזור למקומנו הטבעי''

הפועל תל אביב קיימה היום (חמישי) את הרמת הכוסית המסורתית לרגל חג הפסח. הבעלים זאב גרינברג אמר: "צהריים טובים וחג שמח לשותפינו לדרך, אבי נקש, נתי, עוז וניר, אנשי ארקיע, נותנת החסות הראשית של הפועל תל אביב. אבי ונועם מלאן, דורון משלמה סיקסט, אריק ואלון מיילמזלר, פלג, אבי שפר ודני ממאקרון, לירן ממעודד צבעים, יוסי ומשה מהכרם, חוסאם חסן לו אנחנו מאחלים רפואה שלמה ומהירה, דוד מגטורייד, בכור צבאן, עופר חודורוב מדיזנהויז, אלון בלום ותומר ארצי מעיריית תל אביב, קובי מעופר אבניר, משה צרפתי מחברת צרפתי צבי ובניו, תומר ואלדר מקנסאי, שחקנים יקרים, קובי רפואה והצוות מקצועי, מנהלי מחלקת הנוער של הקבוצה, עובדי המועדון - ולראשונה גם עשרות אלפי אוהדי הקבוצה שצופים בנו באמצעות האפליקציה אותה השקנו רק לאחרונה".

עוד אמר: "עבורי באופן אישי הפעם השלישית בה אני שותף להרמת כוסית לחג הפסח. אני מודה כל בוקר לבורא עולם על הזכות הגדולה שנפלה בחלקי להיות חלק מהצוות שהציל את מועדון הכדורגל של הפועל תל אביב. הגענו רגע לפני שהכל התפרק, מאות ילדים ובני נוער היו עלולים להישאר ללא קבוצה. קבוצת הבוגרים הייתה אמורה להתחיל פעילות חדשה תחת שם אחר בליגה ג'. אלפי אוהדים היו נשארים ללא קבוצה לאהוד. מורשת מופלאה בת 96 שנה הייתה נעלמת כאילו לא הייתה לעולם. יחד עם האחים שרון ואיציק ניסנוב, מאיר ובועז תושב פשוט הגענו ברגע  האחרון. רגע אחד לפני שהכול קורס. לא בחרתי להיות הבעלים של הפועל תל אביב. הנסיבות כנראה בחרו אותי. מאותו היום,  5 לינואר 2017, בשעה 10 בבוקר, עת אישר השופט אורנשטיין את העברת הבעלות, חיי השתנו. אני עובד מסביב לשעון. יש לי עסקים פרטיים. הכול זז הצידה. באתי מאהבה. לי אישית זו הגשמה של חלום ילדות. אני נהנה מכל רגע".

הרמת הכוסית היום (דוברות הפועל ת''א)
גרינברג הוסיף: "כיום ניתן לסכם ולומר כי משימתי הושלמה, המועדון ניצל. הפועל תל אביב שוב בליגת העל. לראשונה זה שנים מככבים בקבוצה לא מעט שחקנים שגדלו אצלנו במועדון. עובדי המועדון מסורים ומחויבים, הם מקבלים את שכרם בזמן, קהל האוהדים גאה בקבוצה ומגיע בהמוניו למשחקים. מחלקת הנוער משגשגת, שמונה מאות ילדים ועוד מאות שמבקשים להצטרף. הקמנו יחד שדרה ניהולית מדויקת ומסודרת, התחלנו לטפח מחדש את הערכים החברתיים שהמועדון מייצג, העתיד נראה הרבה יותר ורוד. כיום  יש לקבוצה תקציב מבוקר, מאוזן ושפוי. נכון, זה אולי לא התקציב הגבוה בליגה,  אולם זהו תקציב ראוי שמאפשר בנייתה של קבוצה ראויה שמכבדת את עשרות אלפי אוהדיה". 

הבעלים אמר עוד כי "רגע לפני חזרת הקבוצה לביתה הטבעי (אצטדיון בלומפילד) אני חש כי משימתי הושלמה במלואה. אין לי ספק כי זה הזמן להעביר את הקבוצה לבעלים קבוע, אמיד, כזה שיוכל לקחת את הקבוצה למקומות בהם היא ראויה להיות. הדירקטוריון הסמיך את בועז תושב לנהל מגעים מול גורמים שונים שיכולים להחליף אותנו בבעלות על הקבוצה. בחודשים האחרונים בועז נפגש עם המון מועמדים, הרציניים שביניהם קיבלו את כל החומר הרלוונטי לאחר שחתמו על מסמכי סודיות. לא תהיה בעיה של מו"מ עם מי שירצה ויתאים להיות הבעלים של המועדון. לצערי, נכון לרגע זה אין מועמד שניתן להגדירו כמשהו רציני העומד בפני סגירה. למרות זאת, אנו בטוחים שלבסוף ימצא אחד כזה".

המאמן קובי רפואה (דוברות הפועל ת''א)
גרינברג המשיך: "חשוב להבהיר: אנחנו לא נעזוב עד שימצא מישהו. באנו מאהבה, אנחנו משקיעים המון זמן והרבה מיליונים של שקלים. השאלה היא, מה עושים בינתיים? עיקר משימתנו - שמירה על עצם קיומו של המועדון. לא חסרות לנו בעיות בדרך, ישנן המון. נמשיך לנהל את המועדון במסגרת האפשרויות שלנו. לא נחתום על חוזים שאין ביכולתנו לכבד במלואם. נמשיך לטפח את מחלקת הנוער. לי ברור כי רק ברגע שנוכל לייצר תשתית קבועה של שחקני מחלקת הנוער שיעלו לקבוצה הבוגרת מידיי שנה - נצליח. זהו תהליך, בכדורגל כמו בחיים אין קיצורי דרך, המהלך ייקח עוד שנתיים עד שלוש שנים אך המגמה חיובית, שלוש קבוצות של מחלקת הנוער הגיעו לשלבים הסופיים של גביע המדינה, קבוצות רבות נמצאות בצמרת הטבלה של ליגות הנוער השונות, אנחנו בכיוון הנכון, בעוד מספר שנים נוכל לקצור את הפירות".

הבעלים סיכם: "בינתיים, נמשיך לנסות והביא שחקנים צעירים מחו"ל בכדי שיהיו תחליף לשחקני הנוער, עד שאלו יבשילו להיות חלק מהקבוצה הבוגרת. לא כולם יהיו חלק מהקבוצה הבוגרת מיד, חלקם יושאלו לקבוצות אחרות עד שיבשילו להיות חלק מהקבוצה הבוגרת. כוכבים, או מי שחושבים עצמם לכאלו, אשר נוטים לסיים את הקריירה שלהם בקבוצות ששוכרות לרגע את שירותיהם ודורשים סכומי כסף שאין בכוונתנו לשלם, לא יגיעו למועדון. לסיום, ברצוני לאחל חג פסח שמח וכשר לכל אוהבי הפועל תל אביב באשר הם, אני מקווה שבחג החירות הבא נוכל להרים כוסית יחד עם בעלים חדש שיהיה נחוש להצעיד את המועדון למקומות בהם כולנו רוצים להיות".

המאמן קובי רפואה: "לפני שאאחל חג שמח, מבחינתי הפועל תל אביב זה מועדון ענק, זה לא משנה אם יש כסף או אין כסף, מבחינתי היא חייבת להיות שם וכולם צריכים לחשוב ככה. חג שמח לכולם, תהנו עם המשפחות ואל תשכחו שיש לנו עוד שלושה משחקים שצריך לנצח אותם".

הבעלים לשעבר, בכור צבאן (דוברות הפועל ת''א)
נתי פרידמן, מנהל קשרי לקוחות ומכירות בחברת ארקיע, אמר: "אני אמרתי ואומר שוב, אני חושב שהחיבור בין הפועל לארקיע, מבחינה שיווקית ובעולם הכדורגל, הוא חיבור נהדר. ראינו את החיבור לשנים רבות, לקראת שנה הבאה אנו רואים את שיתוף הפעולה בין ארקיע להפועל בבלומפילד כמשהו שיכול להוות נדבך מהותי בשיווק העסקי והמיתוגי, בראייה כוללת של שני הארגונים. יש כאן גרעין שאנחנו רואים כאן זו שנה שנייה, אני רוצה להגיד בשמי ובשם הנהלת ארקיע, אבי נקש הבעלים, שיהיה לכולם חג שמח ותודה רבה".

בכור צבאן, מבעלי המועדון לשעבר, נכח באירוע ואמר: "אני אנצל את ההזדמנות הזו להגיד תודה רבה בשם כולם לצוות המקצועי, להנהלה ולמאמן. אבל לפני כולם, גם אם תמשיכו להיות בעלים או לא, מגיעה לכם תודה ענקית בשם כולנו על כל מה שעשיתם ועל כל מה שאתם עושים".

הקפטן אוראל דגני: "אני רוצה להגיד חג שמח לאוהדים וכל עם ישראל, אני מצפה שבעזרת השם נעמוד במטרות שלנו ואני חושב שהפועל תל אביב חייבת להיות במקום גבוה יותר. מאמין שכולם יעשו מה שצריך בשביל שזה יקרה, חג שמח וכשר".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות