''אנחנו מכוונים לתארים, נקווה לשיפור מהעונה שעברה''ראשל''צ נותרה בפסגה, מכבי פ''ת חגגה, סכנין הפסידהאליפות העולם: מדליות כסף ללינוי אשרם באלות ובסרטסילבס: ''צריכים להוכיח שפתיחת העונה שלנו לא מקרית''איביץ' דרוך: ''זה כמו דרבי, המשחק הגדול ביותר בליגה''בני יהודה הודיעה: מתיאה ליואיץ' סיכם במועדון לשנתייםאיגוד השופטים: פסילת השער של שובל גוזלן - מוצדקתמוכנים? קאקה הבטיח את השתתפותו במשחק השלום''ק''ש קבוצה חזקה, משוכנע שנחזור עם תוצאה טובה''הקטור הררה מאתלטיקו סידר למנחש ווינר 57 אלף ש''ח
חתם רשמית. ניסו אביטן עם אדם קידן ושרון ניסנוב (האתר הרשמי)

רשמית: ניסו אביטן חתם בהפועל תל אביב לשנתיים

רביעי | | 21:41    מאת אדי חליאבין

מאמן הפועל חדרה חתם רשמית ויוצג במסיבת עיתונאים מחר. פיטוריו של רפואה היו רק על דעתם של האחים ניסנוב, אך בניגוד לרצונם של תושב וגרינברג שלא מרוצים מהקיצוניות והתנודות בין מאמנים

חילופים על הקווים: מאמן הפועל חדרה, ניסו אביטן, נפגש היום (רביעי) בצהריים עם אחד מבעלי הפועל תל אביב, שרון ניסנוב, ברמת גן. אביטן קיבל הצעה לשנתיים במועדון האדום, כאשר בשיחה גם נכח סוכנו אדם קידן. בערב הודיעו האדומים כי הוא חתם רשמית לשנתיים ויוצג מחר ב-13:00 במסיבת עיתונאים לצדו של ניסנוב. יש לציין כי לאביטן היה חוזה חתום בחדרה גם לעונה הבאה, אך מוקדם יותר היום הוא פוטר.

טרם קיבל מכתב פיטורים. קובי רפואה (אסף הופמן)
בתוך כך, הבלאגן חוגג בהפועל תל אביב. השיחה אתמול בין אחד הבעלים שרון ניסנוב למאמן קובי רפואה הייתה קצרה במיוחד, כאשר ניסנוב התבקש לחתום על חוזה שבמסגרתו אם יפוטר יקבל פיצויים של חודש בלבד. רפואה, שרצה להישאר במועדון וגם זוכה לתמיכה רחבה מהאוהדים האדומים, זעם וסירב לחתום - ונשלח הביתה.

יש לציין כי המהלך לא נעשה על דעתם של שני הבעלים הנוספים, בועז תושב וזאב גרינברג, שלא מרוצים מהקיצוניות והתנודות בין המאמנים. למרות שרפואה טרם קיבל מכתב פיטורים ואף כלל לא יצאה הודעה רשמית על סיום דרכו במועדון, אוהדי הקבוצה זועמים על ההתנהלות ושוקלים צעדי מחאה נגד האחים ניסנוב, שהיו למעשה אלו שדחפו לפיטוריו של רפואה.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות