שיא ישראלי לנבחרת הנשים ב-4X100 מטרים מעורב עוזב את ליגת העל: גודסוואי דוניו חתם בנפטצ'י באקומקום 9 לאנסטסיה גורבנקו ב-50 חזה באליפות העולםאוהדי בית''ר י-ם ''מכינים'' את משה חוגג לקראת הכלאמדר לא ייצא לליגת הקיץ עם בוסטון ויישאר עם הנבחרתתמנע נלסון לוי זכתה במדליית ארד בגרנד סלאם מונגוליהעילי פיינגולד: ''כמו מול ספרד, נעשה את זה מול אנגליה''מילאן תפתח עונה נגד אודינזה, אינטר תתארח בלצ'החצאי גמר לגורבנקו ומיכאל לייטרובסקי באליפות העולםג'ו רגלנד: ''מרגיש בנוח להיות מי שאני בהפועל חולון''
הבעלים משה חוגג (ליאת אבשלומי)

חוגג: ''אוהד שיפגע לנו במוניטין - אפגע בו בחזרה''

שלישי | | 13:46    מאת מערכת ישראל ספורט

בעלי בית''ר ירושלים התייחס לסערה סביב הבאתו של עלי מוחמד והבהיר: ''המהלך של גאידמק היה קצת גזעני. אני לא מביא שחקן כדי לפגוע''. על הסגל: ''מבחינת כישרון הוא לא נופל ממכבי ת''א''

יום אחרי הסערה שפרצה בעקבות החתמתו של הקשר עלי מוחמד בבית"ר ירושלים, במועדון מהבירה מתכננים להגיש תביעה כנגד ארבעה מאוהדי הקבוצה בסך של כמיליון ש"ח כנגד כל אחד מהאוהדים. התביעה שבית"ר ומשה חוגג מתכננים להגיש היא בגין פגיעה במוניטין הטוב שחוגג בנה למועדון הירושלמי. בתוך כך, ארגון "לה פמיליה" הסיר את ההודעה שהוציא אתמול לגבי הדרישה שלו שמוחמד יחליף את שמו.

חוגג התייחס היום (שלישי) לפרשה ואמר: "אני לא יודע על מה הסערה. מגיע שחקן נהדר, יש קונצנזוס שהוא אחד הטובים בליגה, זו הצהרת כוונות מקצועית, כמועדון שמתמודד על תארים, שמסתכל בלבן בעיניים של מכבי תל אביב, וזה היה שיקול היחיד. לגבי השם של השחקן, שקרוי על שם המתאגרף הנודע מוחמד עלי - זה לא רלוונטי בכלל לכדורגל. אפשר לראות בצורה מאוד בולטת בפייסבוק ובתגובות - 99.9 אחוז מאוהדי בית"ר ירושלים בעד המהלך בצורה גורפת וברורה לגמרי. יש קצת בורות, אבל מנסים להסביר".
 


הבעלים הוסיף: "השם מוחמד קשה לאנשים מסוימים - שיהיו בריאים. לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם אלמוג כהן שמשחק בגרמניה, האוהדים היו רוצים שישנו לו את השם. היינו מזדעקים. אני שמח מאוד שקומץ קטן הסיר את ההודעה ובירך את השחקן. אמרתי כשהצטרפתי - זה לא מועדון גזעני, זה קהל לא גזעני. יצא דוח של הקרן החדשה, ואלה נתונים בשטח: זה מועדון לא גזעני. מי שיפגע במוניטין של המועדון, נילחם בו. מי שפוגע במוניטין שהשקעתי בו הרבה כסף והרבה זמן, הוא ישלם. הכסף שלי נועד לחזק את בית"ר, לא לקנסות, לא לאבוקות ולא להתפרעויות, ולא לפגיעה במוניטין. מי שיעשה לי נזק כספי, ישלם אותו מכיסו. אני רואה שהקהל מתיישר על זה. היה קנס על אבוקה, הקהל שילם את זה".

על איומי התביעות נגד אוהדים: "יש ארבעה אוהדים שמצאנו ויש לנו את הפרטים שלהם, ויש עדויות, וכל אחד מהם יקבל את התביעה במיליון שקל. צריך להתמקד בדברים הטובים. העונה הקודמת הסתיימה עם תקוות - כולל הניצחון על אתלטיקו מדריד שהראה עוצמות. ההחתמות, עם קינדה, ומוחמד, ולוי גרסיה, מראים עוצמות. אנחנו נדבר על המגרש. גם עם לה פמיליה יש לי יחסים טובים. בסך הכל מדובר באנשים עם כוונות טובות, עם משפחות, שעושים הרבה דברים נהדרים, שאותם לא מסקרים. אנשים שעוזרים לזולת, ציונים, שעושים דברים יפים עבור הקהילה ועבור המועדון".
 


חוגג המשיך: "אין שום קשר בין כבוד ומערכת יחסים טובה, לבין זה שאם יש משהו שמזיק למועדון ומזיק לכיס שלי, זה לא יעבור בשתיקה. הבהרתי בצורה ברורה: מי שמזיק לי בכיס, אני אפגע לו בכיס. לא ישונה שם המשפחה שלו. זה השם שלו, מוחמד. אני בטוח שהוא יכבוש הרבה שערים, והקהל עוד יקרא בשמו". על השחקן עצמו: "הוא לא חושש. אנחנו בקשר ארוך איתו. הוא קיבל אינספור הודעות תמיכה, גם מלה פמיליה. יש קונצנזוס מוחלט. אני לא צופה שתהיה שום בעיה". על ההשוואה לפרשת הצ'צ'נים: "כל הזמן צריך לשאול למה מישהו עושה משהו. המהלך של גאידמק בזמנו לא היה ממקום נכון. הוא לא הביא אותם בשביל מטרות מקצועיות. אולי ככעס על זה שלא נבחר לראשות העיר. זה לא מכובד, אפילו קצת גזעני. אני לא מביא שחקן כדי לפגוע, אלא רק כדי לעזור לבית"ר".

על מינויו של רוני לוי: "היכולת שלי לקבל את ההחלטה היא פחות טובה משל יוסי בניון. הוא מנוסה ומבין ממני בתחום, ולכן מיניתי אותו. יוסי חושב שהוא המאמן מספר 1 בישראל ויצעיד את בית"ר לתארים, ואני מגבה אותו. נפגשתי איתו, הוא הבין שאני רוצה כדורגל יפה והתקפי, הוא אמר שזה תלוי בכלים שיהיו לו, ועכשיו יש לו את הכלים". על הסגל: "יש לנו קבוצה מהירה מאוד, קבוצה עם איכות אינדיבידואלית גבוהה מאוד, רעב להצליח, צעירים שעוד אין להם תואר ורצון להוכיח. יחד עם הקהל בטדי והשחקנים האלה - יש ציפייה גדולה מהעונה הבאה. מכבי תל אביב פייבוריטים, יש להם סגל חזק מאוד שרץ תקופה ארוכה ביחד, אבל הסגל שלנו מבחינת כישרון לא נופל. אם רוני ויוסי יצליחו לחבר את החבר'ה בצורה טובה, נלך על כל התארים". 

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות