מתחזקת: אליאל פרץ חתם לשנתיים בהפ' חדרהבית הלחמי לא מתרגש: ''זה לא היה יום גדול שלנו''ישראל הביסה את מונטנגרו, תפגוש את ליטא ברבעאימון בכורה לבלקמן: ''מתרגש לחזור למכבי ת''א''הפועל חיפה ניצחה 1:3 במחנה, צמד למהראן לאלה הפועל תל אביב ביקרה בגטו ורשה: ''יום משמעותי''בלבול: ''עשינו רק חצי עבודה, אסור לחשוב שעלינו''הכנה: 1:4 לסיטי על ווסטהאם, 0:4 ליונייטד מול לידסכדוריד: דניאל מוסינדי חתם בארלנגן מהבונדסליגהברק בכר: ''אנחנו לא מצפים להצגות בתחילת העונה''
אוהדי בית''ר ירושלים היום (דוברות המועדון)

1,000 אוהדים במפגן תמיכה במשה חוגג ועלי מוחמד

שישי | | 10:06    מאת רועי ינקלוביץ

בעקבות אירועי השבוע והסערה סביב הקשר, שאף גרמו לחוגג לשקול את המשך דרכו בקבוצה, אוהדים רבים הגיעו לבית וגן ושרו לשחקן ולבעלים. חוגג: ''הרוב הדומם יודע לשאוג, תשובה מוחצת לגזענות''

יומיים אחרי האירועים המכוערים באימון הפתיחה של בית"ר ירושלים, במסגרתם חלק מאוהדי הקבוצה קיללו את הקשר עלי מוחמד קללות גזעניות, הגיעו הבוקר (שישי) כ-1,000 אוהדים של הקבוצה מהבירה לבית וגן וקיימו מפגן תמיכה במוחמד ובבעלים משה חוגג.

צפו במפגן התמיכה (צילום: טל מילר):במהלך מפגן התמיכה, שהתקיים באישור המשטרה, שרו האוהדים "עלי מוחמד אנחנו אוהבים אותך" ו"בית"ר זאת אהבה ללא גבולות". האוהדים קראו בשמו של משה חוגג, אף שהבעלים נמצא בחופשה פרטית בחו"ל. גם המנהל המקצועי יוסי בניון זכה לקריאות עידוד. הקשר עצמו ניגש אל האוהדים והודה להם על התמיכה בו, ומאוחר יותר הוא הונף על כתפי האוהדים שפרצו למגרש. "זו תשובה מוחצת לגזענות!", כתב משה חוגג בעמוד הפייסבוק שלו. "ארץ ישראל היפה, נשים, דתיים, חילונים, ילדים, מבוגרים, מכל הצבעים וכל הסוגים באו להראות שהרוב הדומם יודע גם לשאוג והוא שאג בשמו של עלי מוחמד. מרגש עד דמעות, תודה לכם אנשים יפים".

מאות אוהדים הגיעו (טל מילר)
לא בתכניות. ז'אורז'יניו (ליאת אבשלומי)
לוי גרסיה שנחת שלשום ערך את אימון הבכורה שלו בקבוצה. כרגע, רק עידן ורד השוהה בבוסטון בבדיקה אצל רופא מומחה לא מתאמן עם חבריו. ורד ממתין לתשובות שיתקבלו בסוף השבוע, כאשר בתחילת השבוע הוא יצטרף לחבריו בפולין. בתוך כך, ז'אורז'יניו קיבל הודעה שהוא אינו בתכניות ולא ייצא למחנה האימונים הקרוב.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות