דרישת המשטרה לא השתנתה, במנהלת פנו לשריםבלבול: ''לא חושב על ינואר, מתעסק רק בכאן ועכשיו''סילבס: ''המשחק הזה חשוב עבורנו יותר מאשר לכפ''ס''קלינגר: ''לא רוצה להגיע לכל משחק כשאנחנו אנדרדוג''איביץ': ''פסלו לנו שני שערים חוקיים, שייקחו אחריות''אביטן: ''מכבי חיפה בכושר מצוין, לא באים להתבטל''רשמית: א.א. פאחם תארח את מכבי תל אביב בעפולהאבוקסיס: ''אם שועה ישוחרר, כמובן שנרצה לצרף אותו''אופיר חיים: ''יכולים להגיע גבוה, עברנו שבוע לא קל''שרון מימר: ''המטרה הייתה ונשארה להישאר בליגה''
אורי ששון עם אורן סמדג'ה ומשה פונטי (איגוד הג'ודו)

אורי ששון זכה במדליית זהב בגרנד פרי בודפשט

ראשון | | 21:19    מאת מערכת ישראל ספורט

הג'ודוקא הישראלי שוב ניצב בראש הפודיום אחרי שניצח בגמר את היפני קוקורו קאגורה, ויקווה לחזור למיטב כדי להשיג את הקריטריון לטוקיו 2020. סמדג'ה: ''שלושה חודשים אחרי הניתוח, אורי חוזר לעצמו''

המדליסט האולימפי אורי ששון זכה הערב (ראשון) להישג מצוין כאשר גבר בגמר גראנד פרי בודפשט, על היפני קוקוארו קאגאורה בגולדן סקור. זוהי מדלייה חשובה מאוד עבור ששון בדרך להשגת הקריטריון למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020.

את דרכו החל ששון בסיבוב השני, שם גבר ביתרון וואזרי על אריק אברמוב הגרמני בתום 4 דקות של התמודדות. ברבע הגמר ניצח ששון את דניאל אלירסטורפר האוסטרי, שעלה ראשון על לוח התוצאות עם וואזרי, אולם הישראלי לא וויתר ובחלוף 3:07 ד' השיג איפון ועלה לחצי הגמר, שם ניצח את אנטון קריבובוקוב הרוסי ביתרון עונשים. בגמר ניצח אורי את קאגאורה היפני בחלוף 4:08 ד' מפתיחת הקרב ו-8 שניות בלבד בתוך הגולדן סקור.
 


המאמן הלאומי של נבחרת הגברים אורן סמדג'ה סיכם: "שלושה חודשים אחרי הניתוח אורי חוזר לעצמו, אמנם עדיין לא בכושר מלא וחסרים עוד מספר דברים לשיפור, אך אני שמח שסיימנו את היום עם מדליית הזהב של אורי. ניתן היה לראות שהספורטאים עייפים עוד ממחנה האימון האחרון בספרד וזה טבעי. אורי, לי קוכמן ופיטר פלצ׳יק יוצאים ביום רביעי למחנה אימונים בהולנד ואני אצטרף לזגרב לתחרות האחרונה לפני אליפות עולם. נאחל הצלחה לכל הנבחרת".

מוקדם יותר היום התחרה איתי גולן (עד 90 ק"ג). את דרכו החל בשני ניצחונות יפים. בסיבוב הראשון גבר על ג'ון ג'יאן האמריקאי באיפון ולאחר מכן המשיך עם וואזרי על טים שגמידט. בשמינית הגמר נוצח בידי איסלם בוזבאייב הקזחי וסיים את דרכו בתחרות.

נגישות