לאציו חולמת על אליפות, ביקורת קשה על יובה וסארימכבי ת''א: יונתן כהן ננזף, אך לא יעמוד לדין משמעתיריאל מדריד ניצחה, גארת' בייל שוב עזב בדקה ה-80קלר: ''הפועל ת''א? משחק שהוא צומת דרכים למועדון''''ליאו מסי - אל תפרוש אף פעם'', ''ברצלונה של זהב''בכר: ''אליפות? לא צריך לדבר במושגים כאלה גדולים''דראפיץ': ''הזרים יצטרכו להראות שהם רוצים להיות פה''הערב בליגת העל: מכבי ת''א הפצועה מול הפועל חולוןבית''ר ירושלים מתארחת באשדוד, קונטה עדיין בספקפלדין התבדח: ''בערב כזה הייתי מנצח גם את הארדן''
הגרלת ליגת האלופות (אימג'בנק, Gettyimages)

אם תעבור את קלוז': מכבי מול סלטיק או נומה קאליו

שני | | 13:04    מאת מערכת ישראל ספורט

אם הצהובים יעברו את אלופת רומניה, בסיבוב השלישי הם צפויים לפגוש את אלופת סקוטלנד, שאמורה לגבור על אלופת אסטוניה. אם תודח ע''י הרומנים, מכבי ת''א תפגוש את טרה פנה או סודובה

מכבי תל אביב תעלה ביום רביעי הקרוב למשחק הראשון מול קלוז' במסגרת סיבוב המוקדמות השני של ליגת האלופות. אלא שעוד לפני זה, הצהובים גילו היום (שני) מה מצפה להם בסיבוב המקודמות הבא, במידה ויצליחו לחלוף על פני אלופת רומניה. 

בעיר ניון שבשוויץ התקיימה הגרלת סיבוב המוקדמות השלישי של ליגת האלופות, כאשר מכבי לא היתה מבין הקבוצות המדורגות בהגרלה. בהגרלה נקבע כי האלופה הישראלית תפגוש את המנצחת במפגש שייערך בין סלטיק מסקוטלנד לנומה קאליו מאסטוניה. המשחק הראשון בשלב זה ייערך ב-6/7 באוגוסט, הגומלין בשבוע שלאחר מכן (13.8).

בהמשך נערכה גם הגרלת סיבוב המוקדמות השלישי של הליגה האירופית אליו תנשור מכבי תל אביב אם לא תצליח לעבור את קלוז' בסיום המפגש הכפול. בהגרלה נקבע כי המפסידה במפגש מול קלוז' תפגוש את המנצחת במפגש בין טרה פנה מסן מרינו לסודובה הליטאית בסיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית.  

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות