אחרי ההשפלה באירופה: מכבי ת''א בקריית שמונהקוטיניו נחת בגרמניה לקראת חתימה, אלכסיס לאינטר?פאברה: ''יש עדיין כמה דברים שנצטרך לעבוד עליהם''סיטי זועמת על ה-VAR, גווארדיולה: ''צריך להיות עקבי''מודה בטעות? זידאן: ''גארת' בייל יישאר בריאל מדריד''זרה שנייה: ג'סיקה ג'קסון חתמה לעונה באליצור חולוןהסגל הושלם: ג'ף וויטי חתם רשמית בעירוני נס ציונההראש בפיינורד: הרכב משני להפועל ב''ש מול בית''רעידן ורד עבר בהצלחה את הניתוח: ''מודה על התמיכה''ירדן שועה עבר עבירת משמעת נוספת, יוזמן לבירור
המאמן עודד קטש עם חניכיו (אתר FIBA)

מוקדמות היורובאסקט: ישראל הוגרלה עם פולין וספרד

שני | | 14:03    מאת מערכת ישראל ספורט

הגרלת הבתים למוקדמות אליפות אירופה קבעה כי הנבחרת תשחק בבית א', כאשר הנבחרת שתשלים את הבית תהיה אחת מבין סלובקיה, קפריסין ורומניה. בנשים, הנבחרת עם שבדיה ומונטנגרו

הגרלת מוקדמות יורובאסקט 2021 נערכה היום (שני) בצהריים במינכן. נבחרת ישראל שובצה לבית אחד עם ספרד, פולין ויריבה נוספת שתיקבע בהמשך ותהיה אחת מתוך השלוש: סלובקיה, קפריסין או רומניה. שלוש האחרונות יתמודדו בחודש הבא (3-21 באוגוסט) בטורניר משולש בן ארבעה מחזורים, כאשר רק המדורגת ראשונה תמשיך לשלב הבא ותשחק כאמור נגד ישראל.

המשחקים חולקו לשלושה חלונות: 17-25 בפברואר 2020, 23 בנובמבר – 1 בדצמבר 2020 ו-15-23 בפברואר 2021. בכל חלון ישוחקו שני מחזורים. האליפות עצמה תיערך בין ה-17 באוגוסט ל-3 בספטמבר 2021, כאשר שלב הבתים ייערך בצ'כיה, גאורגיה, איטליה וגרמניה, שתארח גם את משחקי הנוקאאוט בברלין.
 


32 נבחרות ייקחו חלק בטורניר המוקדמות, כולל המארחות של שלב הבתים: צ'כיה, גאורגיה, גרמניה ואיטליה. הנבחרות הוגרלו לשמונה בתים של ארבע נבחרות כל אחת, כאשר שלוש הראשונות בכל בית יעפילו לאליפות אירופה. בבתים שכוללים את אחת מארבע המארחות, שתי המדורגות הראשונות בבית מלבד המארחת יעפילו לאליפות.

* נבחרת הנשים של ישראל הוגרלה היום במוקדמות יורובאסקט 2021 לבית B יחד עם שבדיה ומונטנגרו. המשיקים יתקיימו בשלושה חלונות: נובמבר 2019, פברואר 2020 ופברואר 2021.

נגישות