אחרי ההשפלה באירופה: מכבי ת''א בקריית שמונהקוטיניו נחת בגרמניה לקראת חתימה, אלכסיס לאינטר?פאברה: ''יש עדיין כמה דברים שנצטרך לעבוד עליהם''סיטי זועמת על ה-VAR, גווארדיולה: ''צריך להיות עקבי''מודה בטעות? זידאן: ''גארת' בייל יישאר בריאל מדריד''זרה שנייה: ג'סיקה ג'קסון חתמה לעונה באליצור חולוןהסגל הושלם: ג'ף וויטי חתם רשמית בעירוני נס ציונההראש בפיינורד: הרכב משני להפועל ב''ש מול בית''רעידן ורד עבר בהצלחה את הניתוח: ''מודה על התמיכה''ירדן שועה עבר עבירת משמעת נוספת, יוזמן לבירור
מכירת המנויים החלה (מכבי ת''א, האתר הרשמי)

מכבי תל אביב: הפרטים המלאים של מכירת המנויים

שלישי | | 17:52    מאת מערכת ישראל ספורט

האלופה הודיעה על תחילת המכירה ביום ראשון הקרוב. בשבועיים הראשונים יתאפשר חידוש המנויים ורק החל מה-18 באוגוסט תיפתח מכירה לקהל הרחב, אם יישארו מקומות. ומה יקרה עם בלומפילד?

אחרי שלוש שנות גלות באצטדיון בנתניה, מכבי תל אביב הודיעה היום (שלישי) על חזרה הביתה ועל פתיחת מכירת המינויים לעונת 2019/20 באצטדיון בלומפילד המחודש. עם זאת, למרות שנחתם הסכם החזרה לבלומפילד, במועדון הצהוב נערכים גם למצב שהאצטדיון המחודש לא יהיה מוכן למשחק הבית הראשון, נגד בני יהודה, במחזור השני ב-31 באוגוסט.

לכל המידע על מכירת המנויים - לחצו כאן!

מחירי המנויים (האתר הרשמי)
במקרה כזה, האלופה הכינה שוב כחלופה את האצטדיון בנתניה, ועל כל משחק אותו תקיים באצטדיון מהשרון, היא תקבל פיצוי כספי על הכסף שתשקיע. במקרה שהמשחקים יתקיימו בכל זאת בבלומפילד, אך לא כל היציעים או כל המושבים יהיו מוכנים בזמן, ובעל המינוי לא יוכל להיכנס למשחקים, הוא יקבל זיכוי כספי למימוש ברכישת מינוי למשחקי המועדון בעונת המשחקים הבאה.

תרשים האצטדיון (האתר הרשמי)
מהצהובים נמסר שאופן המכירה יהיה כך: בשלב הראשון תיפתח המכירה למחדשי מנוי מעונת 2018/19 כשלאחר מכן, תחל מכירת מנויים לחברי FOREVER. במידה ויישארו מקומות, תפתח המכירה לקהל הרחב. כמו כן, מחדשי מנוי ייהנו ממחיר מנוי מוזל, קדימות בבחירת מקום, אפשרות לרכוש מנוי לחבר משפחה נוסף (ברכישת Forever+/Forever), פריסה ל-10 תשלומים.

מועדי מכירת מנויים:
28/7-9/8 : חידוש המנויים לעונת 2019/20
12/8-18/8: מכירת מנויים לחברי מועדון FOREVER
מכירת מנויים לקהל הרחב תפתח רק במידה ויישארו מקומות

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות