ריאל מדריד ניצחה 1:3 את סלטה ויגו, מודריץ' הורחקמץ הדהימה 0:3 את מונאקו, רק 0:0 בין מארסיי לנאנטבלבול: ''חזיזה? לא שמתי לב שהוא הושיט לי את היד''בתוספת הזמן: מכבי חיפה ניצחה 1:2 את מכבי נתניה2:2 ענק בין סיטי לטוטנהאם, ליברפול וארסנל מושלמותחדרה סיימה תשיעית עם 8:9 בפנדלים על נס ציונההשלימו את הסגל: טיילר דורסי חתם במכבי תל אביבערב ענק: שון וייסמן כבש רביעייה ב-0:5 של וולפסברגרהצהרת כוונות: 1:5 ביתי מרשים דורטמונד על אוגסבורגדז'קו האריך חוזה ברומא, מנצ'סטר נאבקת על סאנצ'ו
יו''ר סכנין, מוחמד אבו יונס (דוברות המועדון)

סכנין הורדה לליגה א', במועדון מתכוונים להגיש ערעור

רביעי | | 08:35    מאת מערכת ישראל ספורט

הקבוצה שירדה לליגה הלאומית מתקשה לעמוד בתקציב הקבוצה בשל החוזים הגבוהים ועלולה לרדת לליגה השלישית לאחר שלא עמדה בדרישות הבקרה. סכנין: ''ביקשנו ארכה עד ליום ראשון''

אחר שירדה לפני מספר חודשים לליגה הלאומית, בתום תקופה ארוכה של 12 שנה, הבוקר (רביעי) קיבלה בני סכנין הודעה מההתאחדות לכדורגל על כך שהיא בדרך לליגה א'. זאת לאחר שהתקציב של הקבוצה לעונת 2019/2020 לא אושר בבקרה התקציבית.

בהודעת הבקרה התקציבית נכתב: "בהמשך להחלטת מליאת הרשות מיום חמישי 18.7.19, בה נתבקשה קבוצת בני סכנין להעביר את דרישות המליאה לאישור התקציב לעונת המשחקים 2019/20 עד ליום שלישי (23.7), ולאור העובדה שהקבוצה לא עמדה בדרישות הרשות והעבירה רק ביום שלישי (23.7) בקשה להארכת מועד ובהתאם לאמור בתקנון הרשות לבקרת התקציבים, הגיעה המליאה למסקנה כי אין לאשר את תקציב הקבוצה לעונת המשחקים 2019/20 ולאור האמור, הקבוצה ירדה לליגה א'. ברצוננו להסב את תשומת ליבכם להוראות סעיף 18 לתקנון הרשות לבקרת התקציבים בעניין ערעור על החלטת המליאה".

המכתב שנשלח לבני סכנין (ההתאחדות לכדורגל)
בסכנין מתכוונים כמובן לערער על ההחלטה, כאשר במועדון שוקלים למכור את פיראס מוגרבי ולשחרר את מהראן ראדי, בשל החוזים הגבוהים שלהם. מסכנין נמסר: "אכן נדרש המועדון על ידי הבקרה לספק אישורים על תשלום התחייבויות על העונה שחלפה ,ונדרשו עוד מסמכים נוספים בתחום הבקרה. אתמול הגישה הנהלת המועדון בקשה לארכה עד ליום ראשון הקרוב. הנהלת המועדון מאמינה שכן תמציא את הדרישות ותפקיד אותם בבקרה ומאוד מסופקת ברמה המקצועית מההתנהלות של השחקנים והסגל המקצועי במחנה האימונים ומאמינים שהדברים יבואו לידי ביטוי בתוצאות של המשחקים הרשמיים".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות