בפעם השנייה אי פעם: ספרד אלופת העולם בכדורסלצרפת ניצחה את אוסטרליה וזכתה במקום השלישיקאניוק וגולאן הוצגו, סילבס: ''כולם מהמרים על בית''ר''האסלביינק, שהר, זריהן וספורי צפויים לפתוח באשדודראשי הפועל ת''א: ''למרות הלחץ - מעמדו של ניסו יציב''אלקאסר: ''אנשים בברצלונה התייחסו אליי רע מאוד''אבוקסיס: ''יודעים שבליגה הזאת כל משחק הוא קרב''ספרופולוס: ''אנו זקוקים לעוד זמן כדי לשחק יותר טוב''מחמאות לסיינסבורי, ווילדסחוט מאוכזב מאוד ממעמדושביעות רצון מההגנה, דאגה מהיכולת של ההתקפה
שחקניות נבחרת ישראל (יח''צ)

אנגליה אלופת אירופה לנשים בלקרוס, ישראל שנייה

חמישי | | 23:59    מאת מערכת ישראל ספורט

האנגליות ניצחו את הישראליות 7:10 בגמר של התחרות שהתקיימה בארץ. יו''ר איגוד הלקרוס, דייויד לסדיי: ''בנינו משהו מיוחד, זה לא הסוף זו רק ההתחלה, הנבחרת הוכיחה שהשמים הם הגבול''

אנגליה ממשיכה את רצף הניצחונות, ותמשיך לכהן כאלופה לארבע שנים נוספות, אחרי שניצחה היום (חמישי) בגמר את נבחרת ישראל 7:10. ישראל משפרת עמדות ועולה למקום השני בדירוג האירופי אחרי שבאליפות הקודמת סיימה רביעית.

מנכ"ל איגוד הלקרוס, דיוויד לסדיי: "הבנות נתנו את הכל! בנינו משהו מיוחד, זה לא הסוף זו רק ההתחלה, הנבחרת הוכיחה שהשמים הם הגבול. אנחנו מקווים שההישג האחרון יעודד את משרד התרבות והספורט לתמוך עוד יותר בענף חשוב זה".

חלוקת המדליות הערב (יח''צ)
נשיא התאחדות אילת, אריק קפלן: "נבחרת ישראל הוכיחה שענף הלקרוס חי ובועט במדינת ישראל, מדובר בהישג יוצא מהכלל ,של נבחרת צעירה שגברה על אריות אירופה. העובדה שהנבחרת העפילה ל'משחקי העולם' נותנת לנו תמריץ גדול להמשיך לקדם ולהשקיע בתחום".

שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב על זכיית נבחרת הנשים במקום השני באליפות אירופה שנערכה כאן בישראל: "ברכות לנבחרת הנשים בלקרוס על זכייתה במדליית הכסף ובתואר סגנית אלופת אירופה אחרי משחק מותח נגד בריטניה. נבחרת הנשים הציגה עליונות מרשימה לכל אורך הטורניר וניצחה את כל המשחקים עד לגמר הצמוד הערב. כל הכבוד לדיוויד לסדיי, מנכ"ל האיגוד, סקוט נייס יושב הראש ולנשיא התאחדות איילת, אריק קפלן על אירוח מופתי של טורניר אליפות אירופה כאן בארץ".

נגישות