בדרך ליורו? כל מה שצריך לדעת לפני הגרלת הפלייאוףנשים: מכבי אשדוד חזרה מפיגור 17 ל-64:73 מול רמלהאחרי שנכח בגביע דייויס: ניימאר חוזר לסגל של פ.ס.ז'ספרופולוס: ''ברצלונה חזקה ומגוונת, ניתן לה קרב טוב''מוריניו: ''לא אחזור על טעויות עבר, אעשה טעויות חדשות''רוברט מורנו: ''אני מקווה שיעריכו אותי על מה שעשיתי''פיקה: ''אפרוש רק בברצלונה, אני רוצה לשחק עד 2022''יו''ר מינהלת הנשים החדשה - הילה קניסטר בר דוד0:1 לקטמון על בני יהודה, 0:3 לסכנין על הפועל חיפהסערת בייל נמשכת: ''כפוי טובה, הוא צריך לשבת ביציע''
רותם לב על הפודיום (צילום פרטי)

אלוף אירופה בגלישת רוח מהערבה התיכונה: רותם לב

רביעי | | 23:14    מאת מערכת ישראל ספורט

התקווה החדשה? בתחרות בינלאומית לגולשי רוח במכמורת, בה השתתפו 168 מתחרים מ-18 מדינות בעולם, זכה רותם לב ממושב צופר במקום הראשון והוכרז כאלוף אירופה עד גיל 17

היום (רביעי) נערכה תחרות בינלאומית לגולשי רוח במכמורת. בתחרות השתתפו 168 מתחרים מ-18 מדינות בעולם, כאשר רותם לב ממושב צופר זכה במקום הראשון והוכרז כאלוף אירופה עד גיל 17. 

רותם לב (צילום פרטי)
רותם מתאמן במרכז לספורט וחינוך ימי באילת מכיתה ה'. במשך שבע שנים רצופות (היום בכיתה י"א) הוא נוסע כל יום לאילת בשעה 11 בבוקר וחוזר בשעה 20:30 בערב. לאורך השנים השתתף לב בשלוש אליפויות עולם ואליפות אירופה נוספת לפני הנוכחית בה זכה בתואר, זאת בנוסף לתחרויות בישראל בהן השתתף לאורך השנה וזכה בניקוד מצטבר. 

 ראש המועצה האזורית הערבה, אייל בלום, אמר: "אנחנו מתרגשים, גאים, מפרגנים ומחזקים את רותם והמשפחה כולה! ברכות חמות מכולנו בערבה התיכונה!".

נגישות