עסקת תורג'מן לב''ש תקועה, זריהן ימשיך בהתקפהיוסי בניון: ''כל שחקן שנרצה, יצטרף לבית''ר ירושלים''סטודמאייר: ''רציתי לחזור לירושלים, אך זה לא הצליח''הפועל ת''א: ג'ראפי צפוי לחזור להרכב ואולהה יפתחארגון השחקניות: ''מבקשות שינוי אחרי שנים של הזנחה''גרנד פרי ת''א: פז לייבל ברבע הגמר, ענבל שמש בחוץסרינה הודחה, גוף העיפה את אוסקה, דג'וקוביץ' טיילדיווח: אריקסן יגיע לבדיקות רפואיות באינטר ביום שנירוני לוי: ''שמחים בהתקדמות של קינדה'', עטר יגיע?קלופ: ''הפער בספגה? יכול להקיא כשאני שומע את זה''
גבריאל פרננדס מוצג במדי סלטה ויגו (האתר הרשמי)

ווינר: פטרסן ופרננדס גזלו משני ישראלים 10 מיליון ש''ח

שלישי | | 11:36    מאת מערכת ישראל ספורט

החלוצים של פרייבורג וסלטה ויגו מנעו מתושב נשר ותושב פתח תקווה זכייה בטופס Winner16 והשאירו אותם להתנחם בפרס השני בסך של 56 אלף ש''ח כל אחד. וגם: הפרס הראשון השבוע

סוף השבוע אחרון היה מותח במיוחד עבור שני ישראלים, האחד מנשר והשני מפתח תקווה. שניהם שלחו בסוף השבוע האחרון טופס Winner16 , וכמעט זכו בפרס הראשון בסך 10 מיליון ש"ח. שניהם הצליחו לצפות 15 מתוך 16 תוצאות נכונות בטופס, אלא ששעריהם של גבריאל פרננדס ונילס פטרסן השאירו אותם להתנחם בפרס השני בסך 56 אלף ש"ח כל אחד.

הישראלי הראשון שלח את טופס ה-Winner16  (טוטו) בסוף השבוע האחרון, בתחנה בפתח תקווה בעלות של 24 ש"ח וכמעט וזכה בפרס הראשון בסך 10 מיליון ש"ח, לאחר שצפה נכון את כל תוצאות המשחקים בטופס, למעט המשחק מהליגה הגרמנית בין פאדרבורן לפרייבורג. הישראלי סימן בטופס הימור כפול, גם X וגם 1 אך בדקה ה-40 הושלם המהפך של פרייבורג משערו של חלוצה המקומי נילס פטרסן. מה שהשאיר את המהמר הישראלי עם הפרס השני בסך של 56 אלף ש"ח.

הישראלי השני שלח את טופס ה-Winner16  (טוטו) בסוף השבוע האחרון, בתחנה בנשר בעלות של 30 ש"ח וגם הוא כמעט זכה בפרס הראשון בסך 10 מיליון ₪, לאחר שצפה נכון את כל תוצאות המשחקים בטופס, למעט המשחק מהליגה הספרדית בין סלטה ויגו לולנסיה. הישראלי סימן בטופס 2 והעריך שולנסיה תצא עם הניצחון מהמפגש, אך בדקה ה-15 חלומו התפוגג כאשר גבריאל פרננדס (גבי) הבקיע את השער היחיד במשחק לזכותה של סלטה ויגו והשאיר את המהמר הישראלי עם הפרס השני בסך 56 אלף ש"ח.

השבוע הפרס הראשון ב-Winner16 יעמוד על 10 מיליון ש"ח. 

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות