יוסי אבוקסיס: ''הפציעה של פאוליניו חמורה מחשבנו''הפועל י-ם תנסה להתאושש מול אשדוד, בכורה למאקהערב: מכבי חיפה תצליח לעצור את מכבי תל אביב?סגל חסר מאוד לבית''ר ירושלים לקראת מכבי נתניהשביעות רצון במכבי חיפה, המגן לייו קסטייאנו בדרך?איביץ': ''אף שחקן לא יכול לבוא בטענות שלא שיחק''NBA: הלייקרס ניצחו ביוסטון, מילווקי טיילה בברוקלין1:2 לריאל מדריד על סביליה, הפסד מפתיע לאתלטיקולאציו הביסה 1:5 את סמפדוריה, שלושער לאימובילהטיבי: ''דברים לא קורים סתם, עברתי תקופה קשה''
נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר (רמי כהן שמאלי)

מכבי חיפה שכרה חברת חקירות לבדיקת מחלקת הנוער

רביעי | | 15:19    מאת אדי חליאבין

הנהלת המועדון בוחנת התנהלות גורמים במחלקת הנוער שהבטיחו לקדם ילדים תמורת תשלום כספי. אשכנזי ברשימת ההמתנה של הנבחרת, גורפינקל ואבו פאני מבוקשים בהפועל חדרה

מכבי חיפה הודיעה היום (רביעי) כי משרד חקירות חיצוני יבדוק את התנהלות מחלקת הנוער, זאת לאחר שנחשף כי מאמנים דורשים לכאורה סכומי כסף מהורים כדי שילדים ישחקו.

ממכבי חיפה נמסר: "בהמשך לעדויות שהגיעו לראשי המועדון ופרסומים שונים בתקשורת, העוסקים באשר התרחש לכאורה במחלקת הנוער שלנו, ומתוך כוונה לחתור לאמת ולבדוק את אמיתות הדברים, הוחלט כי גורם חיצוני ובלתי תלוי, בדמות חברת חקירות פרטית, הוא שיערוך בדיקה מקיפה בנושא ויגיש את מסקנותיו לנשיא המועדון יעקב שחר".

לא יצא לחופשה. יובל אשכנזי (אינסטגרם)
בנושא אחר, בעוד שחקני מכבי חיפה יצאו לחופשה בת שלושה ימים ממנה ישובו בסוף השבוע, כאשר חלק גדול מהם נופש באילת, יובל אשכנזי נמצא ברשימת ההמתנה של נבחרת ישראל ועשוי להיות מוזמן למשחק מול סלובניה בשל חסרונו של ניר ביטון הפצוע. אשכנזי ממשיך באימונים אישיים אצל פיוזיותרפיסט הקבוצה תומר בסן. בתוך כך, מספר שחקנים בקבוצה יגלו בימים הקרובים על עתידם. יהב גורפינקל ומוחמד אבו פאני עשויים להיות מושאלים להפועל חדרה, כמו בעונה שעברה, כאשר גם גיל יצחק ושי בן דוד צפויים להיות מושאלים. עתידו של המגן הניגרי הצעיר איקוום אוטין עדיין לא ברור לחלוטין. במקביל, במועדון מחפשים קשר אחורי זר ויש מספר שמות על הפרק.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות