דוס סנטוס האריך את חוזהו, גאדיר ייעדר 2-3 שבועותדיווח בטורקיה: ''פנרבחצ'ה מעוניינת לצרף את זהבי''דיווח: ''ורסאליקו וקוראה הם שחקני אתלטיקו שנדבקו''מכבי חיפה: ''חשוב לפתוח עם ניצחון, חייב להגיע חיזוק''יורגוס דוניס נחת בישראל, יחתום לשנתיים במכבי ת''אלילארד להט עם 51 נקודות, טורונטו הבטיחה מקום שניברק בכר: ''שועה ועוואד? אם יעבדו קשה - הם ישחקו''ברגל ימין: 0:1 לבכר ומכבי חיפה אצל קריית שמונהרגע לפני לייפציג: שני מקרי קורונה חיוביים באתלטיקוגביע הטוטו: סכנין ניצחה 0:2 את הפועל חיפה בחוץ
ג'ורג'יניו וויינאלדום חוגג (האתר הרשמי)

הולנד חוגגת ניצחון גדול, גרמניה אוספת את השברים

שבת | | 08:40    מאת רועי ינקלוביץ, המבורג

ההולנדים נקמו בגרמנים על ה-3:2 בסיבוב הראשון עם 2:4 בחוץ. קומאן: ''כבשנו שערים יפים'', ואן דייק: ''הופתעתי מהטעויות של גרמניה''. לב: ''לא הראינו את הביטחון שאנחנו מראים בדרך כלל''

נבחרת גרמניה הפסידה אתמול (שישי) להולנד 4:2 ורשמה הפסד ראשון במוקדמות היורו. חניכיו של רונלד קומאן חזרו מפיגור מוקדם (סרג' גנאברי) הפכו את התוצאה (פרנקי דה יונג ועצמי של ג'ונתן טה), ספגו שוויון מפנדל מפוקפק ולבסוף סגרו עניין (מאלן ו-וויינאלדום) ונותרו במקום השלישי בטבלה אך כעת, במקרה ויווצר מצב של שוויון נקודות בין הנבחרות, להולנדים היתרון. הקהל הגרמני חזר הביתה מאוכזב, אך הצבא הכתום שהגיע מהולנד חזר הביתה מאושר עד הגג.
 


בסיום המשחק אמר המאמן המאוכזב יואכים לב: "לא הראינו את הביטחון שאנחנו מראים בדרך כלל. המשחקים בינינו ובין הולנד תמיד קשים. המנצחת מול צפון אירלנד תזכה ביתרון לקראת.המשחקים שנותרו. ההולנדים משחקים יחד כבר כמה שנים, הערב כמה דברים לא עבדו אצלנו. טוני קרוס, אילקאי גונדואן. שחקנים צעירים כמו ג'ונתן טה צריכים ללמוד. הקישור מאוד חזק, בשער השלישי האמצע לא היה פנוי. מבחינה איכותית, האמצע לא היה כמו שצריך. להולנד יש גם איכויות מקדימה". לקראת צפון אירלנד: "אנחנו מכירים אותם, הם משחקים כדורגל אחר מאשר הולנד. הם משחקים עם כדורים ארוכים ולכן אנחנו צריכים להתמקד טקטית".

מרקו רויס סיכם: "אם היינו עולים ל-0:2, המצב שלנו היה הרבה יותר טוב, ידענו שהם יכולים לחזור. קשה לנצח משחק בצורה הזו, במחצית השנייה לא היינו מספיק טובים. היינו צריכים להגן יותר טוב, מול הולנד קשה לנצח. המשחק מול צפון אירלנד יהיה קשה ושונה. ההולנדים עכשיו חזק בתמונה".
 


מן העבר השני אמר המאמן המנצח רונלד קומאן: "שלטנו הרבה בכדור, גרמניה הייתה מסוכנת יותר. כבשנו שערים יפים, השער השלישי היה מתנה של השופט. במחצית עשינו את השינוי, השינויים הטקטיים שעשיתי בין באבל לפרומס עזרו. גרמניה ואנחנו פייבוריטיות למקום ראשון או שני, למרות ההפסד הערב".

וירג'יל ואן דייק סיכם: "הייתי מופתע מהטעויות של גרמניה, אנחנו היינו מוכנים וגם הם היו. במחצית אמרנו שגם בפיגור נוכל להתגבר על זה. היינו טובים מאוד במחצית השנייה. כולם עשו את שלהם הערב. תמיד מיוחד לנצח את גרמניה, צריך לשחק משחק כמעט מושלם כדי לנצח אותם וכך עשינו. במחצית השנייה שמנו אותם במצבים קשים, הכרחנו אותם לשחק על טה. בסה"כ היינו טובים יותר. אנחנו רוצים להעפיל לשלב הבא. כעת ניצחנו, עכשיו הפנים לאסטוניה, לא יהיה קל. חייבים לשחק כמו הערב ואולי אפילו טוב יותר".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות