בלבול בהרכב מאולתר: גרשון מגן, ארד קשר, מאיר באגףעומרי אלטמן התאמן, החלטה תתקבל בסמוך למשחקאבוקסיס יפתח עם שלושה בלמים, שהר לא צפוי לפתוחבאיטליה חוגגים את החזרה, בצרפת זועמים: ''אידיוטים''ורד יפתח בהרכב מול ב''ש, גארסיה תורגל כחלוץ חודתכנית החזרה של ליגת האלופות: פיינל פור בגרמניהווילבקין: ''אני מסכים עם היורוליג, חזרתי לא בכושר''לאסק התאמנה עם מגע, נענשה ואיבדה את הפסגהרשמית: נקבעו תאריכי החזרה באנגליה, איטליה וספרדספרופולוס: ''העונה הסתיימה בתחושת פספוס גדולה''
לינוי אשרם (עמית שיסל, באקו)

לינוי אשרם מחפשת עוד מדליה, זליקמן רוצה קריטריון

ראשון | | 19:24    מאת מערכת ישראל ספורט

אליפות העולם בהתעמלות אומנותית תצא לדרך מחר בבאקו. אחרי הארד ב-2017 והכסף ב-2018, אשרם שוב פייבוריטית לעמוד על הפודיום בקרב רב. זליקמן חתמה על הסכם חסות חדש

אליפות העולם בהתעמלות אומנותית תצא לדרך מחר (שני) בבאקו, אזרבייג'ן. האליפות מהווה תחרות קריטריון למשחקים האולימפיים שיהיו בקיץ הבא 2020 בטוקיו, כאשר מי שתהיה שם בוודאות היא לינוי אשרם ומי שתנסה להשיג את הקריטריון היא ניקול זליקמן. עוד יתחרו המתעמלות הצעירות יוליאנה טלגינה וניקול וורנוקוב.

לינוי אשרם (עמית שיסל, באקו)
התרגיל הראשון בתחרות בו יפתחו לינוי אשרם וניקול זליקמן יהיה תרגיל הכדור, שייערך ב-18:30. ביום שלישי יהיה תרגיל החישוק ב-11:55 ובערב יהיו הגמרים בשני התרגילים. למחרת ייערך תרגיל הסרט ובחמישי תרגיל האלופת, כשגמר הקרב רב יתחיל ביום שישי בצהריים. אשרם, סגנית אלופת העולם ב-2018 ומדליסטית הארד ב-2017, נחשבת לאחת המועמדות הבכירות להיות על הפודיום וצפויה גם להבטיח ללא בעיות את הכרטיס לאולימפיאדת טוקיו בשנה הבאה (צריכה מקום בין 16 הראשונות בדירוג הכללי). הנבחרת הישראלית תנסה להתברג בין שמונה הראשונות. 

ניקול זליקמן (עמית שיסל, באקו)
בתוך כך, רגע לפני יציאתה של המתעמלת האמנותית ניקול זליקמן (מכבי תל אביב) לאליפות העולם שתיפתח מחר בבאקו חתמה חברת יזמות הנדל"ן,"בנייני העיר הלבנה", על חוזה מתן חסות לניקול במטרה לסייע לה במאמציה לקראת המשחקים האולימפיים שיתקיימו בקיץ הבא בטוקיו. זליקמן, בת ה-18, נחשבת לאחת ההבטחות הגדולות של ישראל בתחום ההתעמלות האמנותית לצידה של לינוי אשרם. החתימה התבצעה באימון האחרון של שלה לפני יציאתה לבאקו. ניקול זליקמן אמרה: "אני עושה מאמצים גדולים כדי לייצג את ישראל בצורה הטובה ביותר בכל זירה בינלאומית, ושואפת להגשים את חלום הילדות שלי – הופעה במשחקים האולימפיים הקרובים שיהיו בקיץ הבא בטוקיו. אני מרגישה שחברת בנייני העיר הלבנה היא השותפה שלי לדרך".

ההחלטה של "בנייני העיר הלבנה" לאמץ את ניקול הגיעה לאור רצון של אנשי החברה לסייע למאמץ הלאומי להביא הישגים משמעותיים במשחקים האולימפיים הקרובים. לאחר שהתרשמו מפועלה והישגיה של ניקול המייצגת בגאווה את מדינת ישראל ואת העיר תל אביב החליטו בחברה לאמצה. מנכ"ל בנייני העיר הלבנה, גבי קלמן, מסר: "ניקול היא דוגמא ומופת למצוינות ולהגשמת מטרות ויעדים. הספורט, כמו תחומי חיים רבים, מעורר תחרותיות בריאה ומדרבנת ואנחנו מאמינים כי בזכות התמיכה הנכונה והעידוד המירבי נחזה בניקול על פודיומים רבים ברחבי העולם".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות