הקשר המוכשר ממכבי אשקלון: הכירו את נתנאל אלוןצפו: סרטון התמיכה המרגש של השוערים בחביב אוחיוןקונטה חזר לאימוני בית''ר ירושלים, ורד ערך אימון אישיהשחקנים תומכים בהרצוג שרוצה להישאר, סולומון ייעדרורדאסקה: ''גם אם נסיים רק במקום השני, זה יהיה נהדר''לוי: ''כרגע אנחנו רק בתחילת העונה ויש עוד הרבה עבודה''רונאלדו: ''לא רודף אחרי השיאים, הם מחפשים אותי''בעקבות הגזענות: באנגליה דורשים להעניש את בולגריהאלייז'ה בראיינט: ''אנחנו לומדים להכיר האחד את השני''אנגליה דרסה, אוקראינה ניצחה ועלתה ליורו, צרפת מעדה
החתימה על ההסכם (ההתאחדות לכדורגל)

ההתאחדות חתמה על הסכם שת''פ עם ביה''ח שיבא

שלישי | | 08:33    מאת מערכת ישראל ספורט

ההסכם - שיהיה בתוקף לשנתיים הקרובות - נועד לקדם את תחום רפואת הספורט בכדורגל. מנכ"ל ההתאחדות רתם קמר: ''ההיבט הרפואי הוא בליבת הכדורגל כיום. עוד נדבך בקידום הכדורגל בישראל''

ההתאחדות לכדורגל והמרכז הרפואי שיבא חתמו היום על הסכם שיתוף פעולה במטרה לקדם את תחום רפואת הספורט, פיתוח פעילות מחקרית בענף, שיתופי פעולה בינלאומיים, מיזמים משותפים וכנסים וקידום מוטיבים בריאותיים בקרב העוסקים במשחק.

שיתוף הפעולה נועד להבטיח מענה רפואי מקצועי, איכותי ומותאם לצרכים הרפואיים של נבחרות ישראל השונות, שופטי ושופטות הכדורגל, ובכלל זה מעטפת שיקומית. באירוע שנערך בבית הנבחרות בשפיים נכחו מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל רותם קמר, חבר הנהלת ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ, פרופ' יצחק קרייס מנהל המרכז הרפואי שיבא, המשנה למנכ"ל שיבא, פרופ' ארנון אפק וצחי נוריאל סמנכ"ל קרן המחקרים בשיבא.

טקס החתימה (ההתאחדות לכדורגל)
מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, רתם קמר: "שיתוף הפעולה עם המרכז הרפואי שיבא הוא נדבך מרכזי נוסף בצעדים שנוקטת ההתאחדות לקידום הכדורגל בארץ. ההיבט הרפואי והשיקומי, כמו אורח חיים ספורטיבי ובריא, הם בליבת הכדורגל כיום ויש להם השפעה עצומה על ההישגים במגרש. המרכז הרפואי שיבא מוביל בתחומו והבחירה להתקשר עמו תאפשר לנו לבצע התקדמות משמעותית בשירותים שאנחנו מעניקים לשחקני הנבחרות ולשופטים וכמובן תציב רף מחייב לכל העוסקים בענף. המערך הרפואי הגדול והאיכותי שקיים בהתאחדות יזכה כעת לשדרוג ולתמיכה מצד מוסד רפואי ומחקרי מהטובים ביותר בעולם. יחד, זהו שילוב מנצח על המגרש ומחוצה לו".

חבר הנהלת ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ, שבתקופתו כיו״ר ההתאחדות הוביל לשיתוף הפעולה בין הצדדים, אמר באירוע: "מדובר בלא פחות ממהלך אסטרטגי ושיתוף הפעולה עם מרכז רפואי מהמובילים בעולם הוא בשורה מצוינת עבור הכדורגל הישראלי בכלל ונבחרות ישראל בפרט. זאת קפיצת מדרגה חיונית שתציב את נבחרות ישראל בשורה הראשונה בכל הקשור לתחום הרפואי והשיקומי. ההתאחדות מובילה קו ברור של קידמה בהקשר הזה ואני משוכנע שלא מעט מועדונים מובילים כאן ילכו בעקבותינו".

פרופ' יצחק קרייס, מנהל המרכז הרפואי שיבא: "אני שמח וגאה שנבחרת הרופאים של שיבא תלווה את נבחרות ישראל בכדורגל ותוביל גם את תחום בריאות הספורט בישראל. החיבור בין ההתאחדות לכדורגל והמרכז הרפואי הוא חיבור של מצויינות ואנחנו נהיה שם תמיד בכל זמן שיצטרכו אותנו. בנימה אישית, כמו כמה אנשים כאן, גם אני ילד של כדורגל. הרבה לפני שהייתי רופא, חייתי ושיחקתי כדורגל. לא הצלחתי להגשים את החלום להיות שחקן כדורגל מקצועי, אבל שיתוף הפעולה הזה הוא הכי קרוב שאני יכול לעשות כדי להגשים את החלום שלי כילד ולחבר את הרפואה והספורט".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות