רוסיה: אושרה כניסת קהל עד 10% מתפוסת האצטדיוןדיווח: ''ליברפול לא תוכל לחגוג זכייה באליפות באנפילד''בלבול בהרכב מאולתר: גרשון מגן, ארד קשר, מאיר באגףעומרי אלטמן התאמן, החלטה תתקבל בסמוך למשחקאבוקסיס יפתח עם שלושה בלמים, שהר לא צפוי לפתוחבאיטליה חוגגים את החזרה, בצרפת זועמים: ''אידיוטים''בשל דרישות המשטרה: אירוע של ''לה פמיליה'' בוטלורד יפתח בהרכב מול ב''ש, גארסיה תורגל כחלוץ חודתכנית החזרה של ליגת האלופות: פיינל פור בגרמניהגם קדוש פצוע, סילבס לשחקנים: ''רוצה יותר מחויבות''
לינוי אשרם עם המדליות (עמית שיסל, באקו)

אליפות העולם: מדליות כסף ללינוי אשרם באלות ובסרט

חמישי | | 19:49    מאת מערכת ישראל ספורט

המתעמלת הבכירה של ישראל עם תחרות מרשימה במיוחד בבאקו. אשרם השיגה מדליה שלישית באלות עם 23.300 נק' ורביעית בסרט עם 20.750. דינה אברינה עם 2 זהב. ישראל זכתה בכסף

אליפות העולם בהתעמלות אומנותית בבאקו נמשכת היום (חמישי) כשהמוקד הוא גמר תרגיל האלות וגמר תרגיל הסרט. אל גמר האלות עלו לינוי אשרם וניקול זליקמן, ובגמר הסרט נטלה חלק רק אשרם. המתעמלת הבכירה של ישראל זכתה בשתי מדליות כסף בשני התרגילים. בכך סגרה אשרם זכייה בחמש מדליות עוד לפני גמר הקרב-רב, וזאת לאחר שזכתה עוד לפני תחילת הגמרים הערב בשלוש מדליות - מדליות כסף וארד אישיות בתרגילי הכדור והחישוק שלשום, ומדליה כסף מדינתית אחת יחד עם חברותיה לנבחרת.

לינוי אשרם עם לנה קופילנקו ואיילת זוסמן (עמית שיסל, באקו)
המתעמלות הישראליות עם המאמנת אלה סמופאלוב (עמית שיסל, באקו)
אשרם סיימה כאמור שנייה בתרגיל האלות עם 23.300 נקודות כשרק דינה אברינה הרוסייה מקדימה אותה עם 23.800. זוהי מדליה שלישית עבור אשרם באליפות אחרי שזכתה גם בתרגיל הכדור והחישוק. ולדה ניקולצ'נקו האוקראינית, שקבעה תוצאה של 22.350 נקודות סיימה שנייה. ניקול זליקמן סיימה שביעית עם 20.850 נקודות. בהמשך התקיים גם גמר הסרט, כאשר אשרם סיימה שנייה עם 20.750 נקודות, בעוד דינה אברינה הרוסייה ראשונה עם 21.800 נקודות ושלישית סיימה יקטרינה סלזנייבה עם 20.650 נקודות.

לינוי אשרם היום (עמית שיסל, באקו)
ניקול זליקמן בפעולה (עמית שיסל, באקו)
ניקול זליקמן היום (עמית שיסל, באקו)
בתוך כך, אשרם וזליקמן הבטיחו את מקומן בגמר הקרב רב מחר (16:00), בו ישתתפו 24 המתעמלות הטובות. בתחרות משתתפות 173 מתעמלות, כאשר אשרם מדורגת במקום השני וזליקמן מדורגת במקום השישי, אך הדירוג אינו סופי. עם זאת, הן הבטיחו בכל מקרה את מקומן בתחרות מחר. יש לציין כי 16 הראשונות יבטיחו את הכרטיס לאולימפיאדת טוקיו 2020. בדירוג המדינות, ישראל זכתה במדליית כסף היסטורית אחרי שהמתעמלות צברו 174.750 נקודות, נבחרת רוסיה מדורגת במקום הראשון עם 186.500 נקודות.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות