בלבול בהרכב מאולתר: גרשון מגן, ארד קשר, מאיר באגףעומרי אלטמן התאמן, החלטה תתקבל בסמוך למשחקאבוקסיס יפתח עם שלושה בלמים, שהר לא צפוי לפתוחבאיטליה חוגגים את החזרה, בצרפת זועמים: ''אידיוטים''בשל דרישות המשטרה: אירוע של ''לה פמיליה'' בוטלורד יפתח בהרכב מול ב''ש, גארסיה תורגל כחלוץ חודתכנית החזרה של ליגת האלופות: פיינל פור בגרמניהווילבקין: ''אני מסכים עם היורוליג, חזרתי לא בכושר''לאסק התאמנה עם מגע, נענשה ואיבדה את הפסגהרשמית: נקבעו תאריכי החזרה באנגליה, איטליה וספרד
טירוף בירוק. אוהדי מכבי חיפה (רמי כהן שמאלי)

לקראת מכבי ת''א: מאות אוהדים הגיעו לאימון מכבי חיפה

שישי | | 10:52    מאת אדי חליאבין

טירוף במכבי חיפה לקראת המשחק מחר (20:30): 250 אוהדים הגיעו לכפר גלים ועודדו את השחקנים. לביא: ''נעשה הכל כדי לשמח אתכם''. בלבול יפתח עם שלושה בלמים, מתלבט לגבי הקישור

מכבי חיפה השלימה הבוקר את ההכנות לקראת המשחק מחר (שבת, 20:30) נגד האלופה מכבי תל אביב בבלומפילד המחודש. בקרב האוהדים קיים טירוף מוחלט לקראת המשחק ולאחר ש-4,000 הכרטיסים שהוקצו לירוקים אזלו תוך 5 דקות, 250 אוהדים הגיעו לאימון המסכם הבוקר והטריפו את השחקנים לקראת המשחק המסקרן. השחקנים הודו לאוהדים והקפטן נטע לביא ניגש לשוחח איתם והבטיח: "אתם יכולים להיות רגועים. נעשה הכל כדי לשמח אתכם, נילחם עד הרגע האחרון".

מבחינה מקצועית כהרגלו יחליט מרקו בלבול על ההרכב רק לאחר האימון המסכם, אך על פי האימונים האחרונים, צפוי המאמן להמשיך עם הרכב דומה לזה שניצח את קריית שמונה ביום שבת האחרונה, משמע רז מאיר יפתח על חשבונו של ארנסט מבוקה וניקיטה רוקאביצה וירדן שועה צפויים לעלות בחלק ההתקפי. ליד נטע לביא, שלא היה טוב במשחק מול הקבוצה של שרצקי, התחושה בחיפה היא שבלבול יוסיף עוד קשר וזה יכול להיות ז'אנדו פוקס - שאין לו כושר למשחק שלם - בהופעת בכורה או מקסים פלקושצ'נקו. מי שעשוי לשלם את המחיר ולרדת לספסל הוא יובל אשכנזי, שאמנם כבש מול קריית שמונה, אך גם הרבה לאבד כדורים.

הרכב משוער: גיא חיימוב, רז מאיר, טרנט סיינסבורי, עופרי ארד, עאיד חבשי, סאן מנחם, נטע לביא, יובל אשכנזי (ז'אנדו פוקס, מקסים פלקושצ'נקו), צ'ארון שרי, ירדן שועה, ניקיטה רוקאביצה.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות