בלבול בהרכב מאולתר: גרשון מגן, ארד קשר, מאיר באגףעומרי אלטמן התאמן, החלטה תתקבל בסמוך למשחקאבוקסיס יפתח עם שלושה בלמים, שהר לא צפוי לפתוחבאיטליה חוגגים את החזרה, בצרפת זועמים: ''אידיוטים''בשל דרישות המשטרה: אירוע של ''לה פמיליה'' בוטלורד יפתח בהרכב מול ב''ש, גארסיה תורגל כחלוץ חודתכנית החזרה של ליגת האלופות: פיינל פור בגרמניהווילבקין: ''אני מסכים עם היורוליג, חזרתי לא בכושר''לאסק התאמנה עם מגע, נענשה ואיבדה את הפסגהרשמית: נקבעו תאריכי החזרה באנגליה, איטליה וספרד
מאמן קריית שמונה, מסאי דגו (רמי כהן שמאלי)

דגו: ''זה קרב תחתית לכל דבר, צפוי משחק קשה מאוד''

שישי | | 09:24    מאת מערכת ישראל ספורט

מאמן קריית שמונה הוסיף לקראת בית''ר ירושלים מחר ב-20:30: ''הגיע הזמן שנשאיר את הנקודות בבית למרות שבית''ר סופר איכותית''. דגו צפוי לערוך מספר שינויים במטרה לרשום ניצחון בכורה

עירוני קריית שמונה פתחה את העונה עם 0 נקודות מ-9 אפשריות ומחר (שבת, 20:30) היא תארח את בית"ר ירושלים, שפתחה עם נקודה אחת בלבד. באשר לתמונת ההרכב, המאמן מסאי דגו צפוי לעשות מספר שינויים בהרכב כאשר עדן קארצב צפוי להיות משולב. בגזרת הזרים, דגו יצטרך להחליט איזה זר מתחיל על הספסל, אחרי שג'ון רואיס היה מאוכזב מאוד מכך שלא פתח במשחק האחרון מול מכבי חיפה.

המאמן מסאי דגו אמר לקראת המשחק: "מצפה לנו משחק מאוד קשה נגד קבוצה שפתחה את העונה כמונו. זה קרב תחתית לכל דבר. הגיע הזמן שנבוא, אצלנו בבית, ונשאיר את הנקודות למרות שבית"ר קבוצה סופר איכותית. אולם, אנחנו מסתכלים נטו על עצמנו. אנחנו יודעים שאנחנו בתקופה שלא חשבנו שנהיה בה. אני מאוד מאמין בקבוצה. איך יוצאים לדרך חדשה? צריכים רק לעצור את הרצף ולצאת לדרך חדשה כבר מול בית"ר. נגיע מוכנים ואגרסיביים במטרה להשאיר את הנקודות בבית".

הרכב משוער: דזיוגס ברטקוס, יובל לוין, מרכוס דיניז, עידן נחמיאס, אמיר בן שמעון, עדן קארצב, סילאס, סמואל בראון, ג'יימס אדניי, איסמעאיל ריאן, קיליאן שרידן.

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות