בלבול בהרכב מאולתר: גרשון מגן, ארד קשר, מאיר באגףעומרי אלטמן התאמן, החלטה תתקבל בסמוך למשחקאבוקסיס יפתח עם שלושה בלמים, שהר לא צפוי לפתוחבאיטליה חוגגים את החזרה, בצרפת זועמים: ''אידיוטים''ורד יפתח בהרכב מול ב''ש, גארסיה תורגל כחלוץ חודתכנית החזרה של ליגת האלופות: פיינל פור בגרמניהווילבקין: ''אני מסכים עם היורוליג, חזרתי לא בכושר''לאסק התאמנה עם מגע, נענשה ואיבדה את הפסגהרשמית: נקבעו תאריכי החזרה באנגליה, איטליה וספרדספרופולוס: ''העונה הסתיימה בתחושת פספוס גדולה''
לינוי אשרם מאושרת היום (עמית שיסל, באקו)

אשרם: ''מרגש אותי כל פעם מחדש לעמוד על הפודיום''

שישי | | 20:33    מאת מערכת ישראל ספורט

המתעמלת הבכירה של ישראל סיפרה אחרי הזכייה במדליית ארד בקרב-רב באליפות העולם: ''אני מאושרת, זו הרגשה עצומה. הראיתי לכולם מי אני. גאה במה שעשיתי. אני שמחה בשביל זליקמן''

הישג מרשים במיוחד נרשם היום (שישי) לישראל בהתעמלות האמנותית. לינוי אשרם חתמה את אליפות העולם עם לא פחות משש מדליות, כשקטפה את הארד בגמר הקרב רב וקבעה את הקריטריון למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020. זוהי הפעם השלישית ברציפות שהמתעמלת הבכירה של ישראל משיגה מדליה במעמד זה, מה שהופך אותה להבטחה אולימפית גדולה מתמיד. בנוסף אליה, גם ניקול זליקמן הבטיחה את הכרטיס לטוקיו, בהישג בלתי נתפס להתעמלות האומנותית הישראלית.

לינוי אשרם מאושרת (עמית שיסל, באקו)
אשרם אמרה אחרי הזכייה: "ההרגשה עצומה, אני הכי מאושרת בעולם. הראיתי לכולם מי אני. אין לי מילים, להיות על הפודיום בקרב רב זה מרגש בכל פעם מחדש, גם בפעם השלישית. זו הייתה תחרות קשה של חמישה ימים והיה קושי פיזי ומנטאלי אבל הצלחתי להתגבר על זה ואני גאה על מה שעשיתי. עבדתי קשה בשביל זה והעבודה הקשה השתלמה. המטרה הבאה שלי זו ההופעה במשחקים האולימפיים. אני אבוא לשם כדי לעשות את הכי טוב שלי, לעשות את הכי טוב שאני יכולה. אני לא חושבת שהזכייה במדליה בקרב רב הזה אומרת משהו לגבי מה שיהיה בטוקיו, אני עדיין אצטרך לעבוד קשה גם שם, אבל הכל יכול לקרות. ניקול זליקמן? אני מאושרת בשבילה, עשינו את הקריטריון ביחד ואנחנו מעודדות אחת את השנייה. נשארתי בסוף התחרות כדי לחבק אותה חיבוק גדול ואני שמחה בשבילה".

ניקול זליקמן מאושרת היום (עמית שיסל, באקו)
מנהל אגודת הפועל ראשון לציון ומנהלה האישי של אשרם, אופיר אבן, סיכם: "אין מילים, הישג מדהים בכל קנה מידה. לינוי ממשיכה לבסס את עצמה בטופ העולמי בעזרת צוות מדהים שכולל את איילת זוסמן, לנה קופילנקו, רעיה אירגו, גלינה ברסקי והשופטת שלנו נטלי מלכה ביידיק, ותמיכת איגוד ההתעמלות, הוועד האולימפי והיחידה לספורט הישגי שעושים ימים כליליות על מנת לאפשר לנו את השקט לעבוד ולהגיע לפסגות הללו".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות