מרטנס התקרב לשיא היסטורי, עוד ציון דרך לגנאברי1:1 לברצלונה בנאפולי, 0:3 לבאיירן מינכן אצל צ'לסיאופיר חיים פוטר מהפועל כפ''ס, עמיר תורג'מן יחליפוכדוריד: הפועל ראשל''צ ניצחה 24:27 את רמה''ששכטר סובל ממתיחה במפשעה וייעדר כ-3 שבועותנגיף הקורונה: קיום אולימפיאדת טוקיו מוטל בספקאחרי שלושה מחזורים: אוראל גרינפלד חוזר לשפוטמכבי תל אביב חנכה פינת הנצחה למגרש הישן שלהחדרה: וויסאם רבאח האריך את חוזהו בשלוש שניםשחקן הכנף המוכשר מבני יהודה: הכירו את בן יפת
קטי ספצ'יקוב (ROBERT HAJDUK - RSX CLASS)

ספיצ'קוב שלישית לפני שיוט המדליות באליפות העולם

שישי | | 14:48    מאת מערכת ישראל ספורט

אליפות העולם בשייט: גולשת הרוח האילתית צמצמה את המרחק בינה לבין שתי המדורגות מעליה והתקרבה למדליה לקראת השיוט האחרון באיטליה, שייערך בשבת. על סף הבטחת הכרטיס לטוקיו

בתום שיוטי שלב הגמר באליפות העולם לגלשני רוח נותרה קטי ספיצ'קוב במקום השלישי אבל הביצועים שלה בשלושת שיוטי הבוקר באגם טורבולה, איטליה, קידמו את הסיכויים שלה למדליה ואף צמצמו את המרחק בינה לבין שתי הגולשות המדורגות מעליה ערב שיוט המדליות מחר (שבת).
 


האילתית דווקא לא פתחה טוב את היום כשסיימה במקום ה-13 את השיוט הראשון, אבל מהר מאוד חזרה לעצמה כדי לסיים את שני השיוטים הבאים במקומות 5 ו-4. כעת לחובתה 54 נקודות ופער מבטיח משתי המקומיות, מרתה מאגטי (64) וג'ורג'יה ספשיאלה (69) המדורגות מאחוריה. יונשו לו הסינית, מנצחת התחרות הקדם אולימפית בחודש שעבר באתר האולימפי של טוקיו 2020, הדיחה מהפיסגה את אלופת העולם ואירופה, ליליאן דה חאוס ההולנדית, שהובילה בפער גדול עד הבוקר. לסינית יש 46 נקודות, להולנדית 52 נקודות, והיא מקדימה בשתי נקודות את ספיצ'קוב, שסיימה שלישית בקדם אולימפי.

יתר הישראליות: נוי דריהן 17 (3,28,16), מאיה מוריס 21 (33,29,27), נגה גלר 29 (42,18,31), שי בלנק 32 (49,50,29), ירדן איסק 43 (26,47,51). בגברים, תום ראובני עלה שלושה שלבים אל המקום השביעי לאחר שדורג 14 בשיוט הראשון היום. בינתיים פסקה הרוח והגולשים מחכים בחוף להמשך התחרות היום.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות