מוקדמות היורו: הנבחרת הצעירה - מונטנגרו 0:0 (מחצית 1)הושג סיכום: בני יהודה תישאר בבלומפילד בשנים הבאותדייגו קוסטה נפצע בגבו, ייעדר לפחות שלושה חודשיםיעד חדש: תיירי הנרי מונה למאמן מונטריאול אימפקטברקת ויעל ארד יפתחו את המסחר בוועידת החדשנותגודס ישמש כעוזר מאמן נבחרת ישראל ומאמן העתודהההתאחדות הזמינה 2,000 ילדים מעוטף עזה לפוליןמכבי נתניה מחפשת חיזוק בינואר, גיששה אצל חנן ממןנס ציונה גברה 1:2 על הפועל קטמון במשחק אימון''מילאן תנסה למכור 3 שחקנים כדי להחתים את זלאטן''
מאמן נבחרת ישראל, אנדי הרצוג (חיים בן דוד)

הרצוג נפגש עם הוועדה, ההחלטה לגביו נדחתה בחודש

שלישי | | 13:29    מאת אדי חליאבין

מאמן הנבחרת הלאומית נפגש עם חברי הוועדה המקצועית של ההתאחדות לכדורגל, שצפויים להמליץ על השארתו בתפקיד: ''הביעו אמון שיצליח לתקן את הליקויים''. המאמן ביקש להתייעץ בנושא עם בני משפחתו

מאמן נבחרת ישראל אנדי הרצוג נפגש בצהריים (שלישי) עם חברי הוועדה המקצועית של ההתאחדות לכדורגל, לפגישה שזומנה לבקשתו של חבר הוועדה דרור קשטן ואושרה בידי המנהל הטכני ווילי רוטנשטיינר, שנכח גם הוא כמובן בפגישה. בוועדה המקצועית חברים מלבד קשטן גם גם יו"ר ההתאחדות לשעבר, שינו זוארץ, ממלא מקומו לשעבר, דודי גיל, בעלי הפועל תל אביב, שרון ניסנוב, היועץ המשפטי של מכבי תל אביב, מורן מאירי, יו"ר בית"ר ירושלים, אלי אוחנה, שוער העבר דודו אוואט וחבר הנהלת ההתאחדות ויו"ר ועדת נשים, שמעון מיימון.

מההתאחדות לכדורגל נמסר: "בסיום הפגישה הסכימו שני הצדדים, כי ההחלטה על המשך ההתקשרות תידחה בחודש, כך ששאלת ההעפלה לפלייאוף ליגת האומות תיפתר וכן ראוי להמתין למינויו של יו"ר ההתאחדות. חברי הוועדה החמיאו להרצוג על תרומתו לנבחרת והביעו אמון כי יצליח לתקן את הליקויים. הרצוג הבהיר, כי ירצה להמשיך כמאמן הנבחרת, אבל הוא מעדיף לשתף בהחלטה גם את בני משפחתו". בחודש הבא, תפגוש נבחרת ישראל את פולין (16.11) וצפון מקדוניה (19.11), כאשר אם ישראל תעפיל בסופו של דבר לפלייאוף ליגת האומות. 

מאמן הנבחרת. אנדי הרצוג (חיים בן דוד)
אנדי הרצוג אמר בצאתו מהישיבה: "נפגשתי עם הוועדה ושוחחנו על המשחקים, מה אפשר לעשות טוב יותר בעתיד וכיצד אני רואה את המצב, איך אני רואה את ההתקדמות של הנבחרת. עבורי היה טוב לדבר עם חברי הוועדה. עכשיו הם מבינים את נקודת המבט שלי למשחקים האחרונים ואיך אני רואה את העתיד. יהיו דיונים ונראה מה קורה. יש לנו משחקים חשובים. אני מקווה שנגיע לליגת האומות ושניראה טוב. יש לנו שני משחקים גדולים לפנינו בגלל שפולין זו קבוצה באותה איכות של מי שנפגוש בליגת האומות ונצטרך להיות מוכנים. האם אני רוצה להישאר? זו אותה סיטואציה. אני נהנה לעבוד עם הנבחרת. זה תענוג, אבל זה תלוי גם בתוצאות. יש לנו את פולין ומקדוניה, רוצים לשחק יותר טוב ולראות אם נעלה לליגת האומות".

חבר הוועדה, יו"ר בית"ר ירושלים אלי אוחנה, אמר בצאתו: "הישיבה נקבעה בלי קשר להמשכיות של אנדי הרצוג. רצינו לשמוע דיווח על מה שקרה עד עכשיו ומה שהולך לקרות. כולם התרשמו מאנדי לטובה. אני יודע שיש לו תמיכה גדול בהתאחדות. ברור שיש שאלות, אבל בסופו של דבר אמור להתמנות יו"ר התאחדות ומן הראוי שהוא יהיה שותף לבחירת המאמן".

נגישות