בראון עוזב את הפועל י-ם: ''מתנצל שכך זה הסתיים''עידן ורד מתוסכל: ''היינו על הפנים, אין מחילה על זה''ניר קלינגר: ''לא ציפיתי להתחלה כזאת של הפלייאוף''ממשיכה להרשים: 0:3 להפועל ת''א על בית''ר ירושליםעזרא: ''מאמין שאשאר'', רפואה: ''קיבלנו גולים מצחיקים''בן שמעון: ''לא משנה איך נפלנו, אלא כמה מהר קמנו''עירוני ק''ש חילקה מתנות, נתניה ניצחה 1:3 בקלילותבתוספת הזמן: אשדוד חזרה מ-2:0 ל-2:3 על רעננהדיווחים: ''סלטיק סימנה את שון וייסמן לעונה הבאה''בלבול: ''יש פה צעירים שלא רגילים למאבקי אליפות''
אורן חסון היום (ההתאחדות לכדורגל)

אורן חסון נבחר ליו''ר החדש של ההתאחדות לכדורגל

רביעי | | 13:51    מאת אדי חליאבין

אחרי חודשים ארוכים ללא יו''ר קבוע, הנהלת ההתאחדות לכדורגל התכנסה ובחרה בחסון ברוב של 23 בעד לעומת 5 נגד: ''אשתף פעולה עם כולם, גם עם מי שהצביע נגד. הרצוג? לא אחליט לפני שאלמד את המערכת''

כמעט עשרה חודשים - 286 ימים, ליתר דיוק - עברו מאז התפטר שינו זוארץ מתפקידו כיו"ר ההתאחדות והיום (רביעי) אושר מינויו של אורן חסון כיו"ר החדש. הנהלת ההתאחדות התכנסה היום במשרדי ההתאחדות באצטדיון רמת גן ובחרה בחסון ברוב של 23 בעד לעומת 5 נגד. מי שהתנגדו היו חברי מרכז בית"ר, כאשר חסון - מי שהיה בעברו יו"ר ומנכ"ל מנהלת הליגות - ייכנס כחבר הנהלה במקומו של צ'יקו מגיה. הוא מחליף את דודי גיל שהיה היו"ר הזמני מאז יוני אחרי התפטרותו של זוארץ, שהמשיך עוד חמישה חודשים בתפקיד. 

היו''ר החדש, אורן חסון (ההתאחדות לכדורגל)
מימין לשמאל: עמית פינס, דודי גיל ורתם קמר (ההתאחדות לכדורגל)
לאחר מינויו אמר חסון: "אני רוצה להודות לחברי וחברות הנהלת ההתאחדות לכדורגל על שהביעו אמון ובחרו בי להיות יו"ר. אעשה כמיטב יכולתי כדי לסייע לכדורגל, אני מאמין שהכדורגל זה כלי חינוכי ומשאב חשוב ולאומי. נעשה כמיטב יכולתנו כדי לשפר את הכדורגל הישראלי. העובדה שלא נבחרתי פה אחד? זה ממש לא מפריע לי. זה בחירות דמוקרטיות. כל חבר הנהלה הצביע על צו מצפונו ואשתף פעולה עם כל חבר הנהלה, מי שהצביע בעד ונגד. זה נכון שחזרתי לכדורגל כי אני אוהב אותו ומחובר אליו. יחד עם זאת אני צריך להכיר את המערכת הזו שנקראת ההתאחדות לכדורגל ואני מבקש כמה שבועות בשלב הזה כדי ללמוד לעומק את העסק. לאחר מכן נעשה תוכניות מסודרות. אנדי הרצוג? אין לי שום כוונה לקבל החלטות לפני שאלמד את הנושאים כולם".

אורן חסון עם שינו זוארץ (ההתאחדות לכדורגל)
אלונה ברקת מצביעה (ההתאחדות לכדורגל)
יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון בירך על המינוי: "אני מבקש לברך ולאחל הצלחה רבה לידידי, מר אורן חסון, שכיהן כמנכ"ל ויו"ר מנהלת הליגות וכעת מונה לתפקיד יו"ר ההתאחדות. להתאחדות ולאורן תפקיד משמעותי וחשוב בקידום נבחרות ישראל, הילדים והנוער. אין לי ספק שביחד נוכל לפעול בשיתוף פעולה מלא לקידום הענף. אתגרים רבים ממתינים לכולנו ואני בטוח שבכוחות משולבים נצליח להצעיד את הכדורגל הישראלי קדימה". מההתאחדות לכדורגל נמסר: "הנהלת ההתאחדות לכדורגל בחרה את אורן חסון ליו"ר ההתאחדות. בהצבעה החשאית השתתפו 28 חברים וחברות. 23 בעד, 5 נגד".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות