פיקה: ''הגענו לתחתית של התחתית. אנחנו לא ברמה''הערב העצום של באיירן מינכן, ההשפלה של ברצלונהלא היה כדבר הזה: באיירן השפילה 2:8 את ברצלונהברצלונה הודיעה: גם סמואל אומטיטי נדבק בקורונהמכבי חיפה: התקרבות משמעותית במו''מ מול מאנדג'קנשאר בסגול: ריצ'רד האוול חתם לעונה נוספת בחולוןנשאר בליגת העל: אור דסה חתם בהפועל כפר סבאעובר מאדום לאדום: כרם משעור חתם בהפועל חיפההשר טרופר פגש את אחת הנערות: ''שבורה לרסיסים''רוטנשטיינר: ''הופתעתי שלא היה לנבחרת מנהל טכני''
הנבחרת הישראלית (איגוד האתלטיקה)

אתלטיקה: שתי מדליות זהב לישראל באליפות הבלקן

שבת | | 16:11    מאת מערכת ישראל ספורט

בתחרויות עד גיל 20 הנערכות במונטנגרו, זכתה הנבחרת במדליה הקבוצתית לאחר שהדירוג האישי של כל אחד מהאתלטים, הציב אותה עם ההישגים הטובים ביותר. בנוסף, שמואל אבוהאי ניצח בבוגרים

נבחרת הנוער של ישראל במרוצי שדה רשמה היום (שבת) הישג גדול באליפות הבלקן המתקיימת בבראנה שבמונטנגרו, עם מדליית זהב מרשימה ביותר. הנבחרת מורכבת מאדיסו גואדה (אתלטי הסמטה), אסף הררי (לידר ירושלים), זמנו מוצ'ה (מכבי הישגים ראשון לציון) ודגו אבבה (אתלטי הסמטה) שהיו אחראיים על הניצחון בגילאי נוער (עד גיל 20).

הם הצליחו לעשות זאת לאחר שחצו את קו הסיום במקומות הבאים: גואדה הגיע במקום ראשון ובכך חזר עם שתי מדליות זהב, אישי וקבוצתי. אבבה סיים שלישי וזכה גם בארד האישי לצד הזהב הקבוצתי. הררי הגיע במקום החמישי, בעוד מוצ'ה שביעי. הדירוג הקבוצתי נקבע על פי דירוג האתלטים בקטגוריה האישית, זאת כאשר סופרים את המקום של כל רץ ומתחשבים רק בשלושת (מתוך ארבעת) הראשונים.

שמואל אבוהאי (איגוד האתלטיקה)
בנוסף, שמואל אבוהאי מאתלטי הסמטה ניצח במקצה הבוגרים של אליפות הבלקן במרוצי שדה, בכך שמואל ממשיך את ההצלחה של הנבחרת באליפות ומוסיף עוד מדליית זהב למשלחת. במקצה הנערות סיימה שחר אתגר ממכבי הישגים ראשון לציון במקום ה-18 מתוך 27.

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות