תאבד את הפסגה? רק 0:0 ביתי לאינטר מול רומאצמד ובישול לממפיס דפאי, 1:4 גדול לליון על ניםממשיכה לאכזב: 0:0 לאתלטיקו מדריד אצל ויאריאליורוליג: פנאתינייקוס ניצחה את אולימפיאקוס בדרביליגיונרים: 8 דקות לסולומון ב-0:3 של שחטאר בדרביאליפות אירופה: שיא נוסף ומקום 5 בגמר לטומרקיןכדוריד: חולון הודחה מהגביע, הפועל ראשל''צ הזיעהדוהרת לליגת העל: 2:4 ביתי למכבי פ''ת על כפר קאסםטניס: קרוליין ווזניאקי תפרוש אחרי אליפות אוסטרליהלידיעת ארסנל: רוג'רס האריך חוזה בלסטר עד 2025
צוות השיפוט בליגת העל (חיים בן דוד)

הוועדה החליטה: דמבה קמארה היה צריך להיות מורחק

שישי | | 10:18    מאת מערכת ישראל ספורט

הוועדה המקצועית של איגוד השופטים קבעה כי זיו אדלר טעה כשלא הרחיק את חלוץ הפועל ת''א וכמו כן, החליטה שאוהד אסולין טעה כשלא הרחיק את אבישי כהן. שאר ההחלטות מהמחזור ה-10 היו מוצדקות

הוועדה המקצועית של איגוד השופטים פרסמה היום (שישי) את מסקנותיה מהמחזור העשירי בליגת העל וקבעה חלוצה הגינאי של הפועל תל אביב, דמבה קמארה, היה צריך להיות מורחק בעקבות המרפק לפניו של שחקן עירוני קריית שמונה. בהודעה נכתב: "בדקה ה-51 על שופט ה-VAR היה להמליץ לשופט לבחון פגיעה אלימה, אשר נעלמה מעיני השופט ודינה כרטיס אדום. שחקן תל אביב פגע באמצעות הזרוע העליונה של יד ימין בפניו של שחקן יריב, ללא כדור ובעוצמה המחייבת כרטיס אדום".

על אירועים אחרים במשחק נכתב: "בדקה ה-14 צדק השופט כאשר פסק על בעיטת עונשין לזכות ת"א בגין הכשלת שחקן ע"י השוער; שופט ה-VAR פעל כמצופה, כאשר לאחר בחינת האירוע בהילוכים החוזרים אישר את החלטת השופט. בדקה ה-27 צדק שופט ה-VAR כאשר המליץ לשופט לבחון אירוע הכשלה ברחבת העונשין; השופט פעל כמצופה, כאשר לאחר בחינת האירוע ע"ג המסך פסק על בעיטת עונשין לזכות קריית שמונה; בדקות 40 ו-48 צדק עוזר השופט כאשר פסל שערים לזכות קריית שמונה ותתל אביב בהתאמה, בגין עבירות נבדל, תוך השהיית הנפת הדגל לנבדל כמצופה עד לכיבוש השער; שופט ה-VAR פעל כמצופה, כאשר לאחר בחינת האירועים בהילוכים החוזרים אישר את החלטותיו של עוזר השופט. בדקה ה-88 החליט השופט שלא לפסוק על בעיטת עונשין לזכות קריית שמונה, בעקבות זיהוי קריטריונים שאינם מצדיקים עבירת יד; שופט ה-VAR פעל כמצופה, כאשר לאחר בחינת האירוע בהילוכים החוזרים זיהה כי אין מדובר במקרה ודאי וברור ואישר את החלטת השופט".
 
המשחק בין נס ציונה להפועל ב''ש (חיים בן דוד)
בנוגע למשחק בין סקציה נס ציונה להפועל באר שבע, נכתב: "בדקה ה-33 פעל השופט כמצופה, כאשר למרות המלצת שופט ה-VAR לבחון אירוע הכשלה ברחבת העונשין, החליט שלא לפסוק על בעיטת עונשין. השופט בחן את האירוע ע"ג המסך וזיהה נכון כי אין מדובר במקרה ודאי וברור". בנוגע למשחק בין מכבי תל אביב להפועל חיפה נכתב: "בדקה ה-62 פעל השופט כמצופה, כאשר למרות המלצת שופט ה-VAR לבחון את הפסיקה לבעיטת עונשין, לא שינה את החלטתו. השופט בחן את האירוע ע"ג המסך וזיהה נכון כי אין מדובר במקרה ודאי וברור".

בנוגע למשחק בין בני יהודה למ.ס אשדוד, נכתב: "בדקה ה-89 צדק שופט ה-VAR כאשר המליץ לשופט לבחון עבירת יד של שחקן בני יהודה, אבישי כהן, תוך מניעת הזדמנות ודאית להבקעת שער, אשר דינה כרטיס אדום. השופט טעה, כאשר לאחר בחינה ע"ג המסך פירש את האירוע כעצירת התקפה מבטיחה בלבד". בנוגע למשחק בין מכבי חיפה לבית"ר ירושלים, נכתב: "בתוספת הזמן של המשחק צדק שופט ה-VAR כאשר המליץ לשופט לבחון אירוע של עבירת יד ברחבת העונשין. מדובר בתנועה לא טבעית של היד לעבר הכדור. השופט פעל כמצופה, כאשר לאחר בחינת האירוע ע"ג המסך פסק על בעיטת עונשין לזכות חיפה".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות