הליגה האנגלית: ליברפול - ברנלי 0:1 (מחצית)שחר לפודגראנו: ''גאה מצד אחד ומאוכזב מצד שני''דיווח באיטליה: אלגרי עשוי להחליף את קונטה באינטראנגליה: כדורגלן עבר ג'ק צ'רלטון הלך לעולמו בגיל 85קורטואה שובר שיאים, זידאן: ''אם יש פנדל, אז יש פנדל''אלי כהן השריף מצטרף לוועדת האיתור של ההתאחדותריאל מדריד ניצחה 0:2 את אלאבס, הפער שוב 4 נק'אלכסנדר-ארנולד: ''רוצים לשבור את שיא הנקודות''גמר המאסטרס: צוקרמן - עוליאל וגלושקו - ברזניאקבתום דרמת ענק: 80:81 לגלבוע/גליל על מכבי חיפה
הנער שפרץ לדשא (ליאת אבשלומי)

הנער שפרץ לדשא במשחק מול פולין הורחק ל-3 שנים

שלישי | | 10:32    מאת מערכת ישראל ספורט

בית משפט השלום בירושלים נעתר לבקשת המשטרה והרחיק את הנער שניסה לחבק את לבנדובסקי מכלל אירועי הספורט עד ליוני 2022: ''מעשיו מסבים נזק תדמיתי לא מבוטל הן למדינה והן לנבחרת''

בית משפט השלום בירושלים נעתר היום (שלישי) לבקשת המשטרה, והרחיק לשלוש עונות את הצעיר שפרץ לכר הדשא במהלך המשחק בין נבחרות ישראל ופולין. כזכור, במהלך המשחק שהתקיים במוצאי השבת האחרונה באצטדיון טיד בירושלים, התפרץ אחד האוהדים לכר הדשא, ככל הנראה במטרה להתחבק עם כוכב נבחרת פולין, רוברט לבנדובסקי, דבר שגרם להפסקתו של המשחק. השוטרים שנכחו במשחק, עצרו מיד את הנער לחקירה במשטרה בגין עבירות על חוק הספורט.

תחילה הוא הורחק לשבועיים והבוקר הובא הנער בפני בית משפט השלום בירושלים, שנעתר לבקשת המשטרה, והרחיק אותו למשך שלוש עונות מכלל אירועי הספורט, וזאת עד לתאריך 1.6.2022. בית המשפט הוסיף בהחלטתו בין היתר "מעשיו של המשיב טומנים בחובם פגיעה חמורה הן בביטחון והן בבטיחות השחקנים, המאבטחים וכל מי שאמון על הסדר הציבורי במגרשי הכדורגל, מעשיו של המשיב מסבים נזק תדמיתי לא מבוטל הן למדינה והן לנבחרת וזאת בעיקר בשים לעובדה שמדובר משחק בין לאומי".

מדוברות המשטרה (ירושלים) נמסר כי "משטרת ישראל תמשיך לפעול בכל הכלים העומדים לרשותה בכדי למצות את הדין עם אלו המבצעים עבירות עפ"י חוק הספורט, ובכך עלולים להוות פגיעה פיזית בשחקנים, בתדמית המדינה במשחקים בעלי אופי בינלאומי ובחוויית הספורט של כלל האוהדים והצופים".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות