פ.ס.ז' דרסה 0:4 את סנט אטיין, דפאי גמר את העונהאינטר מעדה בתוספת הזמן, יובנטוס ניצחה ונצמדהקטש: ''מאוד לא אהבתי את המחצית הראשונה שלנו''לא עוצרים: הפועל י-ם ניצחה 81:95 את מכבי חיפהקלינגר רתח על ספירובסקי: ''לא יקרה ולא יכול לקרות''השפלה: מכבי נתניה דרסה 0:4 את הפועל תל אביבתומר פרנקל ורון פולונסקי קבעו את הקריטריון לטוקיומוכנה לקלאסיקו? רק 1:1 לריאל מדריד אצל ולנסיהמשנה מאמן, משנה מזל: 0:2 להפועל חדרה באשדודלא מרימה ידיים: 0:3 קל למנצ'סטר סיטי על ארסנל
הילה קניסטר בר דוד (איגוד הכדורסל)

יו''ר מינהלת הנשים החדשה - הילה קניסטר בר דוד

חמישי | | 14:42    מאת מערכת ישראל ספורט

יושבת הראש החדשה תחליף בתפקידה, שיעשה בהתנדבות מלאה, את רו''ח איריס שטרק שעוזבת אחרי שבע שנים. באיגוד הכדורסל בירכו על המינוי: ''קניסטר בר דוד נושאת את דגל השוויון המגדרי''

ברוכים הבאים: הילה קניסטר בר דוד, היא יו"ר מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל החדשה ותחליף בתפקידה, שיעשה בהתנדבות מלאה את רו"ח איריס שטרק שסיימה את התפקיד אחרי שבע שנים.

מאיגוד הכדורסל נמסר כי "קניסטר בר דוד מששמת כיו"ר העמותות לקידום מקצועי וחברתי בקריית אונו, במהלך העשור האחרון הובילה את האג'נדה להעצמת נשים ושייוון מגדרי בגופי הסתדרות המעו"ף וכיום היא מובילה את כנסי העצמה הנשית הגדולים בישראל, במטרה לתת כלים מנטליים וטכניים לנשים לטובת קידומן לתפקידים בכירים במסגרת האירגונים השונים בהן  70 אחוזים הן נשים".

עמירם הלוי והילה קניסטר בר דוד (איגוד הכדורסל)
עוד נמסר כי "קניסטר בר דוד נושאת את דגל השוויון  המגדרי ורואה לנכון להטמיע את המאבק החברתי גם במסגרת מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל". בישיבה שהתקיימה היום (חמישי) בכפר המכבייה, הוצגה קניסטר בר דוד בפני חברי דירקטוריון המנהלת ע"י עמירם הלוי יו"ר איגוד הכדורסל והתקיימה פגישת עבודה ראשונה.

מארגון השחקניות נמסר: "ארגון השחקניות מברך את הילה קניסטר בר-דוד על מינויה לעמוד בראש המנהלת ושמח על ההחלטה להמשיך ולקיים את מנהלת הליגה שהמשך קיומה עמד בסימן שאלה בחודש האחרון. אנחנו נמצאות בפני תקופה קריטית לעתיד כדורסל הנשים והארגון כבר פנה למנהלת בבקשה לקיים פגישה דחופה בראשות יושבת הראש החדשה כדי להמשיך לקדם ולשפר את מצבו של ענף הכדורסל ולדאוג לשחקניות הכדורסל בליגה, אנו מצפות שפגישה כזו תתקיים בהקדם".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות